Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Figyelt kérdés
Én a reinkarnációban.Mégpedig azóta,amióta álmomban spanyolul beszélek,beszélgetek az emberekkel.Soha életemben nem tanultam spanyolul.De biztos hogy spanyolul beszélek.Ezt én nem tudom mással magyarázni........
2009. ápr. 12. 10:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8%
vagy olyanok mint a cigányok, senkik, de élvezik, ha félnek tőlük !
2009. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%
figyelj, hidd továbbra is azt, hogy reinkarnálódtál, ezeknek a mocskoknak pont az a céljuk, hogy kioltsák belőled a hitet! és ha végiggondolod x hozzászólásban már félig egyetértettél vele! ne csináld ezt, mondom ez ezeknek a szaroknak olyan mint egy ima nekünk! verték őket kiskorukban, nem ismerik a szépséget. ezek beteges hajlamok és később ezekből alakulnak ki a nagyon komoly betegségek, ilyenekből lesznek az elvakult sorozatgyilkosok, vagy zárt osztályi őrültek. te ne akarj ilyen lenni, higgy, és ne foglalkozz azzal amit ez a genny ír.
2009. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Én SEMMIBEN nem hiszek.
2009. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Én semmiben sem hiszek.
2009. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
nekem elég kevert hitem van. hiszek a reinkarnációban,és wicca vonások is vannak. és szerintem nincs is azzal semmi baj hogy ha az ember nem betonozza le magát egy dolognál,és ahhoz fafejűen ragaszkodik. így viselkednek kb az önmagukat kereső tinik,akik kitalálják hogy ők most rockerek és nem hallgatnak mást csak rockot,és nem hordanak mást csak feketét.
2009. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szia kérdező légyszi irj nekem privit köszi
2009. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

A Sátán létezik, csak nézz szét a világban mit művel!

Amúgy meg itt ír róla a Biblia:Ésaiás 14,12-20

12. Miként estél alá az égről fényes csillag, hajnal fia!? Levágattál a földre, a ki népeken tapostál!

13. Holott te ezt mondád szívedben; Az égbe megyek fel, az Isten csillagai fölé helyezem ülőszékemet, és lakom a gyülekezet hegyén messze északon.

14. Felibök hágok a magas felhőknek, és hasonló leszek a Magasságoshoz.

15. Pedig a sírba szállsz alá, sírgödör mélységébe!

16. A kik látnak, rád tekintenek, és elgondolják: Ez-é a föld ama háborgatója, a ki királyságokat rendített meg?

17. A ki a föld kerekségét pusztasággá tette, városait lerontá, és foglyait nem bocsátá haza!

18. A népeknek minden királyai dicsőségben nyugosznak, kiki az ő sírjában,

19. Te pedig messze vettetel sírodtól, mint valami hitvány gally, takarva megölettekkel, fegyverrel átverettekkel, sziklasírba leszállókkal, mint valami eltapodott holttest!

20. Nem egyesülsz velök a sírban, mert elpusztítád földedet, megölted népedet: nem él sokáig a gonoszok magva sem!

Ézékiel 28, 13-19

"13. Édenben, Isten kertjében voltál; rakva valál mindenféle drágakövekkel: karniollal, topázzal és jáspissal, társiskővel és onixxal, berillussal, zafirral, gránáttal és smaragddal; és karikáid mesterkézzel és mélyedéseid aranyból készültek ama napon, melyen teremtetél.

14. Valál felkent oltalmazó Kérub; és úgy állattalak téged, hogy Isten szent hegyén valál, tüzes kövek közt jártál.

15. Feddhetetlen valál útaidban attól a naptól fogva, melyen teremtetél, míg gonoszság nem találtaték benned.

16. Kereskedésed bősége miatt belsőd erőszakossággal telt meg és vétkezél; azért levetélek téged az Isten hegyéről, és elvesztélek, te oltalmazó Kérub, a tüzes kövek közül.

17. Szíved felfuvalkodott szépséged miatt; megrontottad bölcseségedet fényességedben; a földre vetettelek királyok előtt, adtalak szemök gyönyörűségére.

18. Vétkeid sokaságával kereskedésed hamisságában megfertéztetted szenthelyeidet; azért tüzet hoztam ki belsődből, ez emésztett meg téged; és tevélek hamuvá a földön mindenek láttára, a kik reád néznek.

19. Mindnyájan, a kik ismertek a népek közt, elborzadnak miattad; rémségessé lettél, s többé örökké nem leszel!"

Jobb ha Istenben hiszel! A reinkarnáció meg egyéb ilyen álmok, varázslások nem Istentől valók. A Sátán próbál mindenfajta önmegcsalással, tévelygéssel elhitetni mindennel.A Biblia szerint kezdettől fogva embergyilkos!És itt nem a fizikális halálra gondol.Emelett Mózes V.könyvében 18,9-15 ír az ilyen tanokról.

9. Mikor te bemégy arra a földre, a melyet az Úr, a te Istened ád néked: ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek útálatosságai szerint.

10. Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a , tűzön se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11. Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12. Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

13. Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

14. Mert ezek a nemzetek, a kiket te elűzesz, igézőkre és jövendőmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened.

15. Prófétát támaszt néked az Úr, a te Istened te közüled, a te atyádfiai közül, olyat mint én: azt hallgassátok!

Úgyhogy ne álmot fejts meg titkokat! Olvasd a Bibliát amiben titok van de mindenki számára megfejthető és ha követi az ott leírtakat akkor üdvössége is lesz. Ebben meg kárhoztatásod van.

Egyébként evangéliumi keresztény vagyok.

2009. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
agy van, a sátán létezik. ahogy Isten is. én Jézus Krisztusban hiszek, át is adtam neki az életemet ;)
2009. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ad 1. A Bibliában csak az Újszövetségben jelenik meg a gonosz Sátán, mint gonosz szereplő. (1. A kígyó egy állatmese. 2. Lucifer, a fényes csillag Nabukodonozor. 3. Jóbnál van Sátán, de nincs gonosz/jó dualizmus, Isten is és Sátán is az emberek felett álló erők.) Ez csak úgy mellékesen.


ad2. Ha nem tudsz spanyolul, akkor honnan tudod, hogy spanyolul beszéltél?

2010. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Ezt én nem tudom mással magyarázni......"


Ez meg a fantáziátlanság jele.

2010. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!