Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istent választotta helyettem,...

Istent választotta helyettem, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok, lelkitársak voltunk eleinte, de a nyáron sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Viszont felvették egy papnevelő intézetbe. Tudtuk ezt a nyár elején is, nem történt köztünk semmi testi dolog, ez csak amolyan lelki szerelem, tudtam, hogy elmegy... de most nem tudom feldolgozni, hogy itt hagyott! Azt mondta neki is nagyon nehéz lesz, hiányozni fogok neki, mert nagyon szeret, de ez az Ő útja. Tudom, hogy számára ez a boldogság, hogy 6 év múlva pap lesz... de én???
2011. szept. 15. 00:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sok kitartás kívánok Neked!


Mivel már el van kötelezve, úgy kellene kezelned, mint házas embert. Sajnos már én is átestem pár szerelmi bánaton. Hogy minél előbb kigyógyulj belőle, a következő tippeket ajánlom jó szívvel:


1. szakíts meg vele minden kapcsolatot - ő se keressen Téged

2. vonulj el valahova, és sírd ki magad!

3. ismerj meg új dolgokat az életben - új hobbikat, új embereket, akár új férfiakat - bár őt nem tudják helyettesíteni, ki kell töltened az így keletkező űrt

4. imádkozz sokat Istenhez!


Nekem ez már többször bevált, ez a legfájdalommentesebb mód. Remélem Neked is használni fog!


Sok sikert!

2011. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

az előzővel egyetértek, megszakítani miden kapcsolatot, ha nem tudod elviselni, ő "házas ember".

ha hiszel istenben, tudnod kell, hogy ez a javadat szolgálta, ha ebben nem hiszel, akkor isten gonosz lény lenne, így a hitednek sem lenne értelme. tehát vagy elfogadod hogy így kellett lennie, vagy elfordulsz istentől - egyszerre nem lehet ateistának meg istenhívőnek is lenni

2011. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 sanyika007 ***** válasza:
Talán késöI hozzá szólálsom, de talán évek múltán merítenek a hasonló helyzetben lévők... Önzőség azt hinni, hogy akit szeretünk, az egész életünben velünk marad. Mondok egy példát! Képzeljetek el a szüleiteket, akik nagyon szeretnek benneteket. Te, fogod magad és elmész hazuról és ritkán vagy csak sok év után mész haza! Szüleitek szomoruak, mert a gyerekük nincs velük, de egyben örül a szívük, hogy megtaláltad az utadat és jól vagy. Mikor neked is lesz gyereked, majd haza mész az öreggékhez és azt mondod anyu, apu itt vagyok! És ök lesznek a legboldogabbak az egész világon.
2014. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!