Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kerhetnem Istentol...

Hogyan kerhetnem Istentol azt, hogy vigyazzon valakire, ha kozben tudom, hogy ha Istennek celja van azzal, hogy vele tortenjen valami, akkor ugyis tortenni fog?

Figyelt kérdés
..mert ugye minden miertnek megvan az azert-je.. de van valaki akit nagyon szeretek es ezzel egyutt nagyon feltem.. ha csak lemegy valahova vagy elmegy a boltig mindig oan erzesem van h tortenik vele valami rossz. Regen nem volt ilyen... de mit tehetnek? Csak minden hetvegen latom, igy nem lehetek vele akkor amikor szeretnek, es meg csak hivni sem tudom, nem hogy vigyazni ra.. igy pedig minden hetkoznapom aggodassal telik
2011. szept. 29. 11:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:34


Bocsi, de én hol írtam olyat, hogy jobban tetszik a 2. válasz, mint az első??? Nézd meg nyugodtan, mit írtam pontosan: azt, hogy egy ateista egész jó választ ad egy hívő kérdésben. Hmm? :)

2011. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!