Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted tudnád-e Te vagy én...

Szerinted tudnád-e Te vagy én siettetni a világvége eljövetelét?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem pontosan, ha mi nem vagyunk Isten, tudjuk-e mégis valahogy vajon előrébb hozni, befolyásolni, hogy mielőbb eljöjjön az Igazság órája, a rosszak megbüntetése?


Szerintem igen, de előbb várok válaszokat! (Itt most nem az ezért való imádkozásra gondolok, hanem valami másra.)


Azoktól a szokásosoktól nem várok most sem választ, akik csak az agyam meglágyulásával, IQ hányadosommal tudnak foglalkozni vagy álszent módon ők maguk próbálnak engem megáldani...:)


2011. aug. 9. 03:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nemtok olvasni
2011. aug. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

...eljöjjön az Igazság órája, a rosszak megbüntetése..."

és ki dönti el, hogy kik a rosszak..?

amúgy, meg nem kell nyugtalankodni, hiszen mindjárt itt lesz 2012, akkor úgyis vége a világnak :)

(ha meg mégsem, akkor majd a tudatára ébred a skynet)

2011. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
erős,kollektív tudattal valszeg tudnánk ilyet létrehozni. bár mi az,hogy világvége,igazság órája,rosszak megbüntetése? ezek relatív fogalmak.és amilyen értelmi szinten van az emberiség,hát nem hiszem,hogy sok jó származna belőle.egyébként vicces ez a világvége,úgy beszélnek emberek erről,mintha teljesen biztos lenne,hogy lesz világ vége:) némelyek még tudják is biztosan,hogy milyen formában.
2011. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy jól fogsz járni,ha eljön?
2011. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha bibliai alapú választ elfogadsz: szerintem nem.

Ezt ajánlom figyelmedbe: (Apcsel 1:6-7.)

"Uram, avagy nem ez idõben állítod-é helyre az országot Izráelnek? Monda pedig nékik: Nem a ti dolgotok tudni az idõket vagy alkalmakat, melyeket az Atya a maga hatalmába helyheztetett." Ezt mondta Jézus a tanítványainak, mielőtt a mennybe ment. Ha ezt a dolgot az Atya a maga hatalmába helyezte, akkor feltehetőleg nem lehet befolyásolni, hanem egy előre tervezett, nagyon pontosan kijelölt időpontban fog minden megtörténni. De a jelek alapján már nem kell olyan sokat várnod. :)

2011. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

"Miből gondolod,hogy jól fogsz járni,ha eljön?"



Az angyalkája azt mondta neki, hogy ő jó gyerek é hogy rajta kívül mindenkinek kimosták az agyát a gonosz tudományosok, meg a gonosz világvallásosok.

[link]

2011. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Jézus második eljöveteléneknek időpontja egyre közelebb lesz valahányszor ez kérjük a Miatyánkban: "jöjjön el a Te országod".
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt hittem csak én várom ennyire.

De a végén kiderül, hogy nem is kevesen...

Ha ezzel lehet befolyásolni, biztos. Én majdnem minden nap egyre jobban és jobban várom.

De szerintem nem tudjuk, mint a szolga sem tudja befolyásolni, hogy a gazdája hamarabb jöjjön. Csak türelmesen vár.

2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen mozgalom: VHEMT. Humánusabb, mint az Apokalipszis, vagy az Özönvíz. :)
2011. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudjuk. Az "igazság órája" mindenkinél máskor jön el, mert az a halál. Ekkor ítél meg téged Isten és megkapod méltó jutalmad, illetve büntetésed.

Tehát ha sietteted a saját halálod, akkor sietteted a saját "igazság órád" eljövetelét.

2011. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!