Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus Krisztus eljövetelekor...

Jézus Krisztus eljövetelekor lesz olyan ember, aki képes lesz megállni Jézus előtt?

Figyelt kérdés
Lesz olyan ember, aki azt mondja, hogy: én soha nem vétkeztem, mindig a helyes úton jártam, nem ártottam soha senkinek. - És akkor megáll hitben Jézus Urunk előtt. Lesz ilyen? Vagy mindenki térdet hajt kivétel nélkül?
2011. nov. 1. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz olyan ember.


Fil 2,10 - hogy Jézus nevére hajoljon meg minden térd a mennyben, a földön és az alvilágban,


De olyan viszont lesz akinek majd azt mondja hogy keljen fel.

Aki rendszeresen végez lelkiismeret vizsgálatot és szokott gyónni vagy őszinte bűnbánatot tartani és szeretettel segíti a rászorulókat annak nincs mitől félnie.

2011. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Off: Berta, ezek aranyosak voltak.
2011. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Uff :)


Köszi. A 2.-ról van valahol egy egész pps nagyon jó szöveggel; ha megtalálom egyszer, elküldöm.

2011. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lesz olyan ember aki megall Isten szine elott!!De nem ugy hogy buntelenek es nem vetkeztek soha!Nekik megbocsatattak vetkeik!Mert kertek es tiszta szivbol megbantak!De miert beszelsz 2/3 szemelyben?hiszen ez veled is megtortenhet ha megbanod buneidet!

Sajnos tobbsege az embereknek nem fogja azt megtenni, illetve azok az emberek nem banjak amit tettek es nem banjak hogy nem feleltek meg Istennek, csak akkor dobbennnek ra mikor keso!Mikor jon Isten!

2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meghívom egy sörre és dumálunk. Lenne miről....
2012. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!