Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mindenről a szex jut eszembe,...

Mindenről a szex jut eszembe, pedig szűzen szeretnék házasodni, de nagyon nehezen viselem?

Figyelt kérdés

vallásosan neveltek, és eldöntöttem, h szűzen házasodom. Van barátom, aki nem így gondolja eredetileg, de azt mondta nem központi kérdés számára a testiség, és attól még nagyon szeret és várni fog rám. Soha nem is próbált befolyásolni, így vagyunk együtt már 9 hónapja. De én meg nagyon nehezen viselem, mert nagyon kívánom a szexet, és mindenről az jut eszembe. Ha meglátok egy párt, elmerengek, h vajon lefeküdtek-e már egymással, és irigylem a friss házasokat, mert nekik már szabad, és tényleg mindenről ez jut eszembe. Nagyon szenvedélyes természetű vagyok. Viszont tudom, h Isten azt nem nézné jó szemmel, és h megéri megtartóztatnom magam a saját érdekemben, de nem tudom h fogom bírni. Kérlek olyanok, akik hülyeségnek tartják az álláspontomat most ne írjanak, azok válaszára vagyok kíváncsi, akik támogatni tudnának abban h ki lehet ezt bírni. Valamint ötleteket várok, h mivel csillapítsam ezt a vágyamat és tereljem a gondolataimat más felé, mert teljesen felőröl.

köszönöm

21L


2011. nov. 27. 18:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is rólad szól kedves kérdező:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2011. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 mustafa33 ***** válasza:
0%

Napirai és volt keresztény:

Ki miben hisz, abban üdvözül.

Az ateista is rájön, hogy nincs miben üdvözülnie, de későn és kapálódzik. Mint Sztálin.

Egyébként én is hiszek, de papra nézni tisztelettel nem tudok. Dolgoztam közöttük...

2011. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a szex ha jönnie kell hagyni kell had teljesüljön be. Isten megbocsájt, úgy tudom, mármint a normális.
2011. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!