Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Nagyon szerelmes vagyok egy katolikus ferfibe. O is szeret. En muszlim vagyok es szuleim hallani sem akarnak ilyesmirol. Mit tegyek? Modjam meg a Neki, h felejtsuk el? Mar 4 eve var ram. Nagyon szeretjuk egymast a, tavolbol'' ugyanis nem erintkezunk

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kosznom az eddig valaszokat! Majdnem minden nap talalkozunk,mert a kozelben lakik.De persze "3 meter",ugyertem csak beszelgetunk.O nem fog atterni mas vallasra,mert nagyon hivo (es nagyon jo ember :) ),en sem fogok,mert meg vagyok gyozodve ami a vallasomat illeti.Hat ez sajnos zsakutca. De akarhanyszor mondtam,hogy hagyjuk, teljesen kikelt magabol.De mert szerintem 4 eve szenvedunk mindketten es mar szeretnem,ha neki lenne normalis baratnoje,felesege,mert mar nagyon sajnalom,h nincs normalis szerelmi elete.
2011. dec. 1. 03:15
 12/19 anonim ***** válasza:

"De akarhanyszor mondtam,hogy hagyjuk, teljesen kikelt magabol."


Mi az hogy teljesen kikelt magából? Akkor annyira mégse lehet jó fej.

2011. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jofej, csak kicsit eroszakos,de ugy gondolom minden embernek vannak rossz tulajdonsagai.Nem?!
2011. dec. 1. 10:46
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Pfff...


"De akarhanyszor mondtam,hogy hagyjuk, teljesen kikelt magabol."


"Jofej, csak kicsit eroszakos,de ugy gondolom minden embernek vannak rossz tulajdonsagai.Nem?! "


Kérdező, szerintem menekülj ki ebből a csapdából mielőbb, és olyan messzire, amilyen messzire csak tudsz...


Persze, minden embernek vannak rossz tulajdonságai, csak nem mindegy, hogy mik ezek. Hallottam már ilyet: "Jó ember az, csak nem szabad neki ellentmondani." - Hát köszi...

Az erőszakosság szerintem az egyik legrosszabb tulajdonság; véleményem szerint - bár nem adtál sok infót - itt egyszerűen a birtoklási vágyból fakad. Az meg tudomásom szerint még soha nem vezetett jóra.


A jóember szerint akkor mégis mi lenne a megoldás? Tovább lötyögni így még 4 évet, vagy még többet?


Összefoglalva:

1. A szüleid ellenzik.

2. Vallást váltani nem akar egyikőtök sem. [Szerinted mi lenne ebből hosszú távon? A tűz és a víz hogy fér meg egymás mellett békességben?]

3. Mint írod, zsákutca. De ezen a helyzeten ő valamiért nem akar változtatni; bár lehet, hogy neki is megvannak az indokai, ugyanúgy, mint neked...

Csakhogy az agresszióra, leuralásra, zsarnokságra nincs semmilyen jogalap, vagy elfogadható ok.


Mondom mindezt protestáns keresztényként, tehát elvileg egyik oldallal szemben sem vagyok elfogult. :)

2011. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A tegnapi egyik válaszoló vagyok.

Kérdező, ne haragudj, de ennek a fickónak sztem valami baja van az agyával. Vallást váltani nem akar, megelégszik azzal, hogy csak veled beszélget, és hagyja,hogy szenvedjél.

Sztem menekülj, mert ez az ember nincs valahogy

rendben.

Hatalmas szerencséd, hogy nem akar muszlim lenni, mert akkor szörnyű lenne neked.

Akkor te küldd el nagyon határozottan a fenébe, és keress magadnak egy hozzádvaló férfit, vagy ha nem megy, kérd meg édesapádat, hogy segítsen neked ebben.

Nekünk, keresztény lányoknak sajnos nem segít ilyesmiben az apukánk, a bátyám ráadásul ki is röhög, amikor nyavalygok neki, hogy nincsen pasim, é ssegítsen már szerezni egyet nekem.

Ezt csak azért írtam le kedves kérdező, hogy jobb kedvre derítselek, ha kiröhögsz, nem baj.

Üdv: egy katolikus csaj

2011. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves Berta Wooster es utolso hozzaszolo!Elkepeszto mennyire atlatjatok a helyzetemet!Teljesen igazatok van. Ugye mint mondtam,mar emlitettem neki,de nem tetszett neki, pedig tudom: ez a megoldas. Valahol nagyon sajnalom,szeretnem,ha boldog lenne.Remelem ha kijelentem majd neki hogy felejtos, akkor nem fog nagyon durvan reagalni.koszonom a biztatast,sokat jelent. Utolso hozzaszolo!remelem azert sikerul megtalalnod azt a ferfit akit szeretnel.
2011. dec. 1. 22:06
 17/19 anonim ***** válasza:

Hali, Kérdező!


Nos, mi a helyzet? Remélem, valami klassz fejleményről tudsz beszámolni. :)


Minden jót!

2011. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kata212 ***** válasza:

Sziasztok,

Nekem az a meglátásom, hogy ezek a dolgok akkor derülnek csak ki, hogy mennyire működnek, ha 2 ember együtt él. Persze így ez egy picit,lutri. Én hozzámentem nagyon rövid idő alatt, egy arab férfihoz. Teljesen másképpen viselkedett a házasság előtt, és után is. Nem lett rossz ember, csupán eddig magával vitt a barátaihoz. Mostmár, hogy a felesége lettem,már nem vihet, a vallás szerint egy nőnek semmi keresnivalója akár több férfi társaságában, kivéve ha van más feleség is,jelen. Szóval elgondolkodatató...Lehet, hogy amire annyira vágysz, az idővel már nem lesz ennyire, izgalmas. Az én férjem nem rossz férj, viszont a kulturális különbségek, a házasság után előjönnek. És egy vallásos családból származó ember, legyen az férfi vagy nő, csak akkor lesz boldog együtt, ha mind a ketten a muszlin vallás szerint élnek. Szerelem ide és szerelem oda.

Bocsánat de én ezt látom.

2011. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hello mindenkinek! boldog karacsonyt! koszi uccso, abszolut igazad van. Mar egy ideje nem lattam, amiota megmondtam neki hogy bocs a franciaert, de ez nekem igy nem jo. Elmagyaraztam neki h mindkettonknek jobb lesz maradni a koreinkben. De azota meg egy koltozest is megcsinaltam h veletlenul se fussak vele ossze. El szeretnem felejteni, meg nem sikerult,nem is fog menni egy ideig. Szegenykem sirt, azt mondta h nem akar elvesziteni. Ez van. az elet nem habostorta. remelem soha nem fogok mar nem muszlim ferfiba szerelmes lenni.
2011. dec. 28. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!