Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő emberként ti mit gondolto...

Hívő emberként ti mit gondoltok erről a KDNP-s javaslatról?

Figyelt kérdés

[link]


Direkt ide tettem fel a kérdést, mert a politika kategóriában sejtem, hogy milyen válaszokat kapnék rá...


Ateistaként szeretném tudni a hívők véleményét is arról, hogy ez mennyire egyeztethető össze a keresztényi értékrenddel és, hogy ezek után a KDNP egyáltalán kereszténynek nevezhető-e...

Nem a hívők provokálása a célom, őszintén érdekelne a véleményük a témáról!



2011. nov. 30. 13:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Természetesen ez nem politikai döntés, de jó lenne, ha egyszer már a normális gyerekek jogai is előtétbe kerülnének. Mindegy, nem vagy kompetens a témában, tehát hagyjuk."


Szerintem előtérbe kerülnek.

Ennyire meg azért ne legyél nagyképű a tanárképződre...

Nem csak egy tanárnak lehet véleménye.

2011. nov. 30. 17:02
 12/29 A kérdező kommentje:

ma 15:07


Azért jó látni az ilyen józan válaszokat is.

2011. nov. 30. 17:04
 13/29 A kérdező kommentje:

"Én is kaptam apámtól pofont, mégis normálisan nőttem fel. Talán éppen emiatt."


Szerintem aki a pofon miatt nő fel normálisan, az már régen rossz..

2011. nov. 30. 17:05
 14/29 A kérdező kommentje:

"Hívőként az a véleményem erről a politikusról hogy imádkozni kellene érte."


Ez tetszett :)

2011. nov. 30. 17:07
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj, de kicsit zavar a stílusod. Nem vagyok felfuvalkodva a diplomámmal és ha észrevetted, nem azt mondtam hogy az erőszak a megoldás. Én egyes kirívó esetekre hivatkoztam, amikor bizony a szülőt nem érdekli, a gyerek pedig a többiek jogait csorbítja ezerrel.

Diákként másképp látod a dolgokat, hidd el. Ugyanis egyféle közösséget tapasztalsz meg: a saját osztályodat. Manapság, amikor a legkülönfélébb gyerekek ülnek ott és a legkülönfélébb dolgok mennek, jó volna ha egyes gyerekek nem gondolnák azt, hogy bármit megtehetnek a társaikkal.


Azt is elmondtam, hogy én nem ütnék meg gyereket semmiképp, de vannak esetek, és egyéniségek, ahol mint írtam, nem értenek másból.


Péternek teljesen igaza van, a szülőknek kéne megnevelni a gyereket és nem a tanárokra hagyni ezt a munkát.

2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de kicsit zavar a stílusod"


A tiéd is engem :)

Nem én kezdtem el azt, hogy aki nem tanár az biztos nem ért hozzá.

2011. nov. 30. 21:31
 17/29 A kérdező kommentje:

"Diákként másképp látod a dolgokat, hidd el."


Abban a sajátságos helyzetben voltam már diákként is, hogy láttam mindkét mikroközösséget.

A diákokét is és a tanárokét is, mivel édesanyám tanár és egy kicsit "többet is hazahozott a munkájából" anno.

2011. nov. 30. 21:33
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

Én hívőként eléggé lesújtó véleménnyel vagyok a KDNP-ről is, mint ahogy liberálisként az SZDSZ-ről is az volt, amikor az még létezett. Meg úgy az egész magyar közéletről.


Most őszintén, a fél világ gőzerővel azon van, hogy valahogy végre kezelni lehessen ezt a rohadt válságot, a jelenleg regnáló magyar kormány egyik pálfordulását a másik után teszi meg, miután tarthatatlanná vált az elmúlt x év kirakatpolitikája, hazánkat leminősítik, a gazdasági növekedés megáll, és nekünk most az a húsbavágóan fontos problémánk, hogy szabad-e kokit adni a diákoknak. Igen, ez most minden gondunk forrása, meglássátok, mihelyt megszavazzák, a forint erősödni fog, tőke áramlik az országba, és teljesíthetővé válik az egymillió új munkahely tíz éven belül.

2011. dec. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Na igen, érdemes megnézned, hogy a mai éjszakai ülésen a Fideszes törvénygyár csak 28 képviselőt tudott mozgósítani a teljes frakcióból, az ellenzék többen volt, mint a kormány és mégis sorozatban nyomják át a baromságaikat. -.-
2011. dec. 1. 05:10
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

Remélem sosem kerülsz majd olyan helyzetbe, hogy az áltiban a gyerekedbe egy 16 éves osztálytárs belevágja a körzőt, rendszeresen kiveri elveszi tőle a zsebpénzét és megfenyegeti, hogy megveri ha szól a szüleinek, vagy füves cigit ad neki a mosdóban.


Én arra kérdeztem rá, kerültél-e olyan helyzetbe, hogy tanárként ezt kezeld a mindennapokban. Nem értem, mi sértőt találsz abban, ha EBBEN nem tartalak kompetensnek. Én sem vagyok kompetens abban, hogyan kell jó fizika órát tartani mondjuk, mert nem vagyok fizika szakos, persze elképzelésim ex diákként vannak. Mindegy, én befejeztem, pontozz le nyugodtan,mert másképp gondolkodom, mint te.

2011. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!