Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Google. Fordított kereszt....

Google. Fordított kereszt. Magyarország ennyire istenhívő?

Figyelt kérdés

Kerestem a google-ban magyar nyelven 'fordított kereszt" képeket. Szinte csak minden második kép volt az, a többi isten keresztje. (Ha már beírom, hogy fordított, akkor azt is adná már be).


Beírom angolul: Inverted Cross. És mind lefelé fordított kereszt volt, (kép). Ezek szerint külföldön még nem hálózta be magát a média az emberek agyába. Mert a magyar tv-kben egy nap sincs, hogy ne hallanám azt, hogy: isten.


(De boldog lennék, ha csak legalább 1 napig nem hallanám a tv-ben, hogy: isten.



2011. dec. 5. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na és.. Én is többször hallom, hogy buddhizmus, iszlám stb, és nem zavar, mégsem hiszek benne.
2011. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ez már túlzás. Mintha a tv-ben mindenkiből szentet akarnának csinálni. Állandóan romantikus meg dráma filmek vannak. Sőt ők mondják meg, mit egyen a gyereked és hogy neveld. Azért van a szűlő, hogy ő nevelje a gyerekét, ne a tv-ben neveljék már az embereket.
2011. dec. 6. 20:51
 13/13 anonim ***** válasza:

"Pontosan ez, hogy kevés magyar oldalon szerepel."


Nem, nem olvastad figyelmesen. Ezt írtam:


>>kevés magyar oldalon szerepel fordított kereszt "fordított kereszt" tagekkel<<

vagyis attól még, hogy a google nem dobja ki, az nem jelenti azt, hogy nincs, csak nem ezek a keresési címszavak vezetnek hozzá.

2011. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!