Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nő vagyok, és...

Keresztény nő vagyok, és muszlim leszek hamarosan! Valami jó tanácsok? Minden érdekel

Figyelt kérdés
muszlim, iszlám,
2012. jan. 9. 20:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen erővel írhattad volna azt is, hogy tudatlan nő vagyok.


Jó tanács kell: kerüld el minél messzibbre az iszlám vallást.


A nőkkel nagyon rosszul bánnak, mert Mohamed ezt tanácsolta nekik. A Muzulmán országok tele vannak hímsoviniszta fanatikusokkal. Lásd pl. tálibok.


A szerelem annyit nem ér, hogy az ember feladja a szabadságát. Egy párkapcsolat partnerségről és nem alá-fölé rendeltségről kell, hogy szóljon.

Amíg európában élsz együtt egy muszlimmal még csak-csak moderálják magukat, de amint hazatérnek, kitör belőlük a fanatikus muzulmán (tisztelet a kivételnek, mert azért biztos náluk is akad ilyen). Csak remélni tudom, hogy a választottad normális lesz, bár ha tényleg az lenne, nem kérne rá, hogy légy muszlim.


Eddig egy kivételt ismertem:

Az egyik legjobb barátnőm első férje is muszlim volt, tartotta a ramadánt is, de soha sem kérte, hogy a felesége felvegye a vallását, csak annyit,hogy tiszteletben tartsa, azaz pl. nem ettek disznó húst.

A válásuk is normális volt.


40/N

2012. jan. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

A #8 által ajánlott filmbeli eset nem egyedi, rengeteg ilyet hallottam már! Nézz utána a neten, hogy a milyen jogai vannak egy nőnek az iszlám országokban, ahol a SARIA törvénye szerint élnek!


Üdv.

2012. jan. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 Peruccsia ***** válasza:
78%
Kérdező, akkor ajánld fel az agyadat nemes célra, mert arra már nem lesz szükséged.
2012. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
37%

Kérdés, mennyire vagy tisztában a keresztyénséggel - gyakoroltad-e eddig? Az írásmódból katolikus gyökereket sejtek, bár néhány katolikus gyökerű protestáns is így írja a kereszTénységet.

Ha bővebben írsz - akár privát üzenetben (h.sz. alján van lehetőség) jobban meg lehet ismerni az indokaidat, és ezért a válaszok is jobbak lehetnek. Ha a kérdésedre értelmes válaszokat szeretnél - jobban behatárolt válaszokat, akkor bővebb információt adsz - itt, vagy priviben.

62/F

2012. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
44%

Kedves "Na neee.. Elhagyod az élő Istent?"

Tudod miről beszélsz? Ez most OFF lesz, de ha tudnád, az ALLAH szó jelentése Isten, tehát a Te istened a muszlimok Istene is. Egy és ugyanaz a jelentés, ugyanaz a z Isten!!!!!!! Nincs külön Istenetek.

2012. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy istent jelent az is De az biztos hogy nem egy és ugyanaz...
2012. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
69%

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Figyeljél ide! Ha csak egy pasi miatt veszel fel egy vallást, legyen az bármelyik vallás, és nem meggyőződésből, akkor életed végéig boldogtalan leszel, ezt jól jegyezd meg!

Üdv: Napirai11

2012. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 Kata212 ***** válasza:
35%

Szia.

Én szívesen beszélgetek erről személyesen veled, ha Pesti vagy. Ha nem,akkor esetleg más 'csatornán' pl.msn, skype. Én nem régen vettem fel az iszlámot, szívesen válaszolok neked olyanra esetleg, ami érdekel, és nyugtalanít.

2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
71%
nem vagy keresztény nő, ha meg muszlim leszel akkor rendesen megszivatnak
2012. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod felvenni ezt a vallast?Valaki miatt, aki muszlim? Ha igen az nem szeret téged, mert akkor nem fosztana meg, attól amiben eddig éltél!
2012. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!