Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem engedik a szüleim, hogy...

Nem engedik a szüleim, hogy elmenjek újra a Hitgyülibe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért nem engedik, mert félnek, hogy a tanulás rovására megy, mivel az egész előadás nem egy óráig tart. Én viszont nagyon szeretnék menni, egyszer voltam még csak, és annyira megtetszett. Mit tehetnék? Egyébként nem vagyunk vallásosak, engem viszont nagyon érdekel, de anyukámék ezt nem érzik át. 16/L
2012. febr. 11. 11:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Sok mindent most nem tudsz csinálni...

Majd pár év múlva köszönd meg nekik.

2012. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
47%
Majd akkor járj ilyen helyekre mikor már nem tudnak befolyásolni.
2012. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Fogadj szót nekik,értelmes ember nem megy ilyen helyekre.
2012. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is fogadj szót.
2012. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem a vallásosság itt a nagy baj hanem a hit!Neked tanulni meg tudni kell majd hogy az életben boldogulj, és a hittel nem fogsz!Gondold el a tudomány tárgayalja a föld és az élet keletkezését a legnagyobb valószínűség szerint, te meg a hitre hallgatva azt hiszed mert nem tudod hogy valaki csak intett egyet és lett?És így állsz a kémiához fizikához biológiához geológiához? Milyen biztos tudásod lesz? Azért van PC-d mert a gondolkodó emberek tudása összegződött éz ez jött ki, nem pedig valaki intett!Nem az egyórás előadás a probléma hanem a hit.
2012. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, nem nagyon tudok objektíven válaszolni, mert feláll a szőr a hátamon az ilyen "szektáktól"...

De, ha tényleg ilyen fontos neked, akkor próbáld meg elmagyarázni nekik. Ha így sem engednek, akkor nincs mese, várnod kell két évig...

2012. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Örülj, hogy odafigyelő, féltő szüleid vannak. A Hitgyüli pont a te kategóriádra - a befolyásolható, kapcsolatkereső, sérülékeny kamaszokra (lányokra, fiúkra) a legveszélyesebb. Egyéb szektákkal ugyanez a helyzet. Persze, hogy megtetszik a "buli-hangulat", a csápolás - de te ebben a korban még nem tudsz mögé nézni. A szüleid igen.
2012. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem ismered a szervezet tevékenységét igazán , ne menj oda. Addig otthon is olvashatod a Szentírást. A szüleid nem azért nem szeretik hogy odajárj mert a Bibliából tanulsz, hanem a sok hamis szervezet van beindulva.

Emlékszem amikor egy kislány a barátnőjét el akarta kísérni a Hitgyülibe. Nem Te voltál a kérdező?

2012. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Köszönd meg nekik! Hidd el, még nem tudod felmérni, hogy ezek milyen veszélyesek. Olyanok, mint a szcientológusok. A szüleidnek az a dolguk, hogy ilyenektől megvédjenek.
2012. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
11:50: Én vagyok. :)
2012. febr. 11. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!