Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem engedik a szüleim, hogy...

Nem engedik a szüleim, hogy elmenjek újra a Hitgyülibe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért nem engedik, mert félnek, hogy a tanulás rovására megy, mivel az egész előadás nem egy óráig tart. Én viszont nagyon szeretnék menni, egyszer voltam még csak, és annyira megtetszett. Mit tehetnék? Egyébként nem vagyunk vallásosak, engem viszont nagyon érdekel, de anyukámék ezt nem érzik át. 16/L
2012. febr. 11. 11:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

Ezek az emberek ,akik így rágalmazzák a Hit Gyülit egészen biztos ,hogy nem jártak még ott és nem saját tapasztalatból beszélnek, csupán rosszindulatú emberek hazugságait terjesztik.Én már sokszor jártam ott és imerek is embereket onnan és biztosíthatlak ,hogy távol áll az agymosás,pénzelszedés stb.A világon senki nem tudja te mikor ,mennyi pénzt dobsz be és nem is érdekli őket,és a tagok is tök normálisak ,példamutató életet élnek.persze mindenhol vannak fura emberek ,itt is de nem általuk kell megítélni az egész közösséget.

A vádaskodók jöjjenek csak el velem és BIZONYÍTSÁK BE amiket állítanak!

2012. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

Mit mondott Krisztus azokról, akik a világban szedik meg magukat, akik a világban veszik el javukat? (gazdag vs. Lázár)


Mindezt félretéve, nem gondolom, hogy a szülőkön múlna (vagy akár hogy melyik felekezetbe megy valaki) hogy a valóban Istent kereső hitre jutva Istennek tetsző életet akar élni, és keresi, és meg is találja a társait, a szenteket. A felekezetektől (a bibliai szekta felekezetet jelent) meg jobb távol maradni, de nem a szülők miatt, hanem mert a felekezetek általában rakva vannak szentségtelenséggel, és a szentségtelenséget pártolókkal, akik akár együtt is lakmározhatnak az igaz hívőkkel. Ezekről szóltak az apostolok is, mint Júdás, a levelében, vagy Péter.

2012. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Azért van PC-d mert a gondolkodó emberek tudása összegződött éz ez jött ki, nem pedig valaki intett!Nem az egyórás előadás a probléma hanem a hit."


De amíg nem létezett az első számítógép addig kellett a hit a hit abban hogy lehet ilyen szerkezetet készíteni.

2012. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer mentem el az egyik ismerősöm unszolására,hát nem volt semmi ami ott ment..

A csávo konkrétan a semmiről szónokolt órákon keresztül,a sok szerencsétlen megvezetett birka meg bólogatott,hajlongott,ámenezett nagy vigyorral az arcukon...

Annyi megvezetett buta embert én még sehol máshol nem láttam!!

A végén pedig körbeküldtek néhány zsákot,és az összes megtelt papír pénzzel!!

Teljesen nyílvánvaló mire megy ki ez az egész őrület,nagyon remélem hogy te is átfogod ezt látni

És ahogy előttem is leírták már,rád különösen veszélyesek ezek a dolgok,mert még fiatal vagy és könnyen befolyásolható

Épp ezért,a tagjaik egy része a te korodban került be a szektába,a másik részt pedig a műveletlen,élet által meggyötört,család nélküli emberek teszik ki

Ez biztonságot ad nekik ha ide tartozhatnak

Legyél hálás a szüleidnek hogy nem engednek el,és messziről kerüld el azt a helyet!!

2013. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!