Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért bűn az önkielégítés és...

Miért bűn az önkielégítés és kinek miért jó ezt hirdetni, illetve nem csinálni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 15:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

ja, és még annyit,utóíratnak, hogy az is a szegénységi bizonmyítványodat mutatja, hogy azzal maniplulálsz a kommentedben, ami azt sejteti, hogy én csak offolni járok a gyakorira. először is nme is tudod, hogy hány kérdést ovlastam és hányra írtam be ma és tegnap (elég sok ilyen volt egyébként) és egyáltalán nem jellemz őrám az offolás, a te esetedben pedig nem si bánom, mert bicskanyitogató a viselkedésed.


és amúgy is , ne te beszélj offolsásról, amikor mindenkinél , aki nem szimpi, automatikusan azt lesed, hol találkoztál már vele, simán megvádolod bizonyíték nélkül mindennel és mindenhová linkelgeted a kommentjeit.


további szép napot.

2012. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

A másik kérdésbeli hozzászólásodat pedig egyértelműen elismerted, nem tudom, akkor most mi a kérdés.


Az a kérdés, hogy te ezt honnan tudtad,, hogy ő -e és miért voltál benne ennyire biztos. És egyáltalán neked mi közöd hozzá, te vagy a Vallásos Topikok rendőre vagy kiskirálynője ?

2012. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

a válaszaim csekély töredékében szoktam GYK-s linkeket másolni, akkor is főleg azzal a céllal, hogy a kérdező vagy a válaszolók az adott témához tudjanak pluszt olvasni; úgyhogy gőzöm nincs, miről beszélsz.


Ember. Azaz Berta. Azért ez már képmutatás. Én magam is három esetet láttam tőled ma délután, hogy belinkelted másik topikokba olyan emberek máshová írt válaszait (azaz az egész topikot , mert linkelni csak azt lehet), akiket nem bírsz és ott bizonygatod a többieknek, hogy olvassák csak el, miket ír máshová az illető.

Ennek a Lost One Left -nek is belinkeltél egyet, hogy olvassa csak el ,micsoda szörnyűségeket csináltak veled a házaspárék, bezzeg te szépen viselkedtél.

Nem igaz, hogy nem érted. És nem igaz, hogy nem érted, ez miért undorító, ez méltatlan egy emberi vitához, furcsa, hogy neked áll emiatt feljebb és hogy egyáltalán eszedbe jut ilyeneket csinálni.

2012. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Fiúk vagy lányok, legyetek szívesek tényleg lehetőleg objektívan olvasni és értelmezni; továbbá a jövőben nem állítani olyasmit, ami nyilvánvalóan nem igaz. Keep calm. :)


@ 73%:


"...ha tudnál olvasni, látnád, hogy írtam a kérdező kérdésére is, és nyilván azért mentem be a topikba, mert a téma érdekelt. (...)"


Bocsánat, de én a 43. sz. alatti válaszban nem látok ilyet. Reagáltál tőlem két részletre, ill. két sorban LastOne.Left írásaira, de semmi más nincs ott.  


<Itt viszont most is az történt, hogy a 73 %-os válaszoló írt egy totál offot,> - írtam.

Bocsánat, itt az "is" szó felesleges volt, mert utána utaltam a másik kérdésre. De azért általánosítani nem kellene velem szemben sem azért, mert itt két linket bemásoltam, túlzásokba esni meg pláne nem. Mint már írtam, nem teszem ezt gyakran, pláne nem "mindenfelé" stb., ahogyan állítod.


A negatív véleményedet pedig már többször is leírtad; attól nem lesz sem igazad, sem jobb senkinek, hogy ismételgeted.


@ 65 %:


Ott kezdődik a dolog, hogy a nő már nem is ember... Grat.


És ott folytatódik, hogy ma eddig ezen a vacak veszekedésen kívül kb. 10 - 12 választ írtam, az itteni 1 darabon kívül 1 db YouTube-os linkkel; tehát nem láthattál három ma írott válaszomban GYK-s linket.


Továbbá: LastOne.Leftnek nem ma másoltam a linket, hanem kb. egy hónapja; és ha visszanézed a szöveget, magad is láthatod, hogy véleményt kértem a _kérdésben_, és ehhez adtam kiegészítő információt.


Tehát a két állításod közül egyik sem igaz.


Nem vagyok sem rendőr, sem semmi ilyesmi, hiába gúnyolódsz. Hogy mit honnan tudok, az meg az én dolgom.


De nyugodtan gondoljatok azt, amit akartok továbbra is, jogotok van bárkiről negatív véleményt alkotni; de azért jobb lenne a valós helyzet, nem pedig valótlanságok alapján.

És talán a legegyszerűbb, ha el sem olvassátok a kommentjeimet, ha ennyire nem tetszik akár a tartalom, akár a stílus. Mindig is engedélyezve volt a nickem; ahogy meglátjátok, lejjebb lehet görgetni az oldalt a következő válaszig, senki nem kötelez titeket az elolvasásra.


További szép estét. :)

2012. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
50%

Na, idefigyelj, kedves Berta. Ez már nálam is kiveri a biztosítékot. Közlöd velem, hogy gyakorlatilag hazudok rólad, miután a saját hibáidról úgy írtál, mintha nem is értenéd, a kritikusaid mire gondolnak. Nézd, mivel én ma olvastam többek között azt a kommentedet is ,amit egy hónapja írtál Lost One Left-nek ,ezért számoltam és mondtam azt, hogy ma három ilyet olvastam tőled. Légy kedves ne állíts be még engem olyannak, aki valótlant mer állítani becses szeméyledről.

Tényleg nem lehet melletted megmaradni egy topikban, jobban tennéd, ha a saját házad táján söprögetnél és nem próbálnál mindenkit negatív színben feltüntetni, aki kritizál. A linkelgetésről is biztosan érdemes lenne leszokni, mert ha nagyon belelendülsz, egyszer biztosan kiraknak a fórumról. Hívő létedre..


Nekem nem volt különösebb bajom egyik vitapartnered hozzászólásaival sem, szerintem a házaspárt is máshogy állítottad be,mint amilyenek, valószínűleg így is érzed, nem tudsz objektíven gondolkodni olyan emberekről, akik máshogy látnak dolgokat, mint te, vagy akik kritikával mernek illetni.

Ezért szerintem se csodálkozz, ha olykor beszól valaki. Nem belédköt, hanem rád szól, hogy gondolkozz el kicsit magadon.

2012. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Tehát a két állításod közül egyik sem igaz.


Nem vagyok sem rendőr, sem semmi ilyesmi, hiába gúnyolódsz. Hogy mit honnan tudok, az meg az én dolgom.



Az első állításod nulla százalékos igazságtartalmú. A másodikhoz annyit, nem gúnnyal írtam. Hogy mit honnan tudsz, az tényleg a te dolgod, de az, hogy kit mivel és milyen indokolatlanul vádolsz meg és hogy milyen alapon mered összevissza másolni mások írásait a magad igazának bizonygatása érdekében több-kevesebb sikerrel (szerinted lehet, többel, szerintem kevesebbel, mert magadról mutattál meg ezáltal rossz tulajdonságot), az viszont nem a te dolgod, messze nem. Szégyen.

2012. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Szándékosan írtam azt, hogy a két állításod közül egyik sem igaz, nem pedig azt, hogy hazudsz. A kettő között lényeges különbség van.

És ha ma olvastad a régebbit is, az a maival együtt még mindig csak kettő, nem három. Akárhogy nézem, a YouTube-os videót ebbe a körbe nem lehet beleszámolni. :)


És ismét úgy beszélsz, mintha napi vagy heti rendszerességgel linkelnék régi kérdéseket, holott már többször leírtam, hogy ritkán teszem. Ez a kérdés most pont így jött össze, de ezen kívül összesen kb. 3 ilyen eset volt a kb. 1350 megválaszoltam közül. Úgyhogy nem gondolom, hogy ebből kellene általánosítani.


Úgy tűnik, te nem tudsz velem kapcsolatban objektív lenni; persze ez valahol érthető, mert az első (vagy az első néhány) benyomás alapján szoktak az emberek beskatulyázni másokat.


Az én objektivitásommal kapcsolatban annyit, hogy bármilyen hihetetlen is, tényleg próbálok az lenni; és nagyon remélem, hogy nem azért írtad azt, amit, mert arra számítottál, hogy majd leállok bizonyítékokat felhozni a véleményem mellett, és majd írom a negatívumokat sorban... Mert azt tényleg nem gondolom helyénvalónak.


Az engem érintő kritikákat pedig mindig megpróbálom objektíven megvizsgálni, és azután döntök, annak függvényében, hogy mennyi a valóságalapjuk. Úgyhogy nem kell aggódnod miattam. :)


De ismételném magam: a GYK alapvetően nem arról szól, hogy egymást minősítgetjük, véleményezzük, kritizáljuk stb. Itt meg már azért rendesen belecsúsztunk ebbe.

2012. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

"Bocsánat, de én a 43. sz. alatti válaszban nem látok ilyet."


AKKOR TANULJ MEG OLVASNI.

SZERVUSZ, ÉN EZT NEM BÍROM TOVÁBB.

2012. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Tényleg hihetetlen, hogy meglep, előbb-utóbb rádszól majd valaki a stílus és a linkek miatt (olvasd majd vissza, miket írtál a házaspárról is), az önkritikád pedig nulla volt .Legalábbis ezekben a helyzetben.

De én is befejeztem, nincs kedvem arról "vitatkozni", hogy szerinted én miben hazudtam rólad vagy hogy nem hazudtam csak valótlant állítottam...stb.Sokszor nem a lényegre reagálsz, hanem az mozgat, hogy az igazadat bizonyítsd be, mindenféle eszközzel és módszerrel.

2012. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

A második kommentedhez, amit csak most láttam, azon felül, amit már az előbb tisztáztam: nekem nem úgy tűnt, mintha nem gúnyolódni akarnál.

Látod, ilyen egyszerű más szándékot feltételezni másról; és ez oda-vissza érvényes.


Egyetlen kiegészítés: itt véleményt kértem, nem a magam igazának bizonygatása volt a cél. Az említett esetekben pedig főleg nem, de már nem is írok semmit, úgysem fogadod el, mert egyszerűen nem akarod.


Nekem viszont sem időm, sem kedvem egész nap azzal foglalkozni, hogy ki mit értett félre és mi a valóság, és tisztázzuk stb., mert úgy látom, ennek így nincs értelme.


Részemről sajnálom, de tényleg így gondolom.


A 73%-os válaszolónak pedig köszönöm, tudok olvasni, de a 43. sz. alatti válaszban tényleg nem látok semmi mást, mint írtam. Ennyi erővel akár be is másolhattad volna az adott részt, hátha úgy észreveszem, ha eddig elkerülte volna a figyelmemet.

2012. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!