Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, mennyire engedit...

Keresztények, mennyire engeditek el magatokat az ágyban a házastársatokkal és milyen extrább dolgokat tesztek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 09:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"nem vontuk kétségbe azt, hogy a másik keresztény-e vajon"


talán csak azért vontam kétségbe, mert találkoztunk már pér hete egy topikban, s akkor is összeakasztottam vele a bajszom, hogy miért is viselkedik úgy, ahogy egy kérdezővel. mindenféle ok nélkül és annyira nem tetszett , hogy a név is megmaradt a fejemben azóta.

egyébként pedig bizonyára a modik is egyetértettek velem ,ha leszedték a kommentet...

2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Andizsuzsi ***** válasza:

"annyira nem tetszett , hogy a név is megmaradt a fejemben azóta"


Ez csak azért lehet, mert én a véleményemet veled ellentétben névvel vállalom. Épp ezért lehetőséged van arra, hogy ne olvasd el, hisz kapásból látod, hogy én írtam.

Ha arra a kommentre gondolsz, ahol a kérdező durván és trágár módon lezsidózott, igen, azt a kommentet törölték. Sőt az egész kérdést is.

Ezzel én részemről ezt a meddő beszélgetést lezártam, mert semmi értelme, és semmi köze a kérdéshez.

Ha a fenti kérdésre adott válaszaimban találtál bármi oda nem illőt, kérlek jelentsd a moderátoroknak.

2012. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ez tényleg nagy vállalás, hogy nicknévvel írsz kommenteket egy anonim fórumon, mások meg nem ? ettől gondolod, hogy már tudjuk a valós neved, lakcímed is, arccal be tudunk azonosítani ?

ez nem a facebook vagy az iwiw ,azért ezzel ne takarózz, hogy te mennyire felvállalod magad.


nem a zsidózósra gondoltam, de volt több is. az sztem egyébként elég érthető, hogy ha többször belédblotolttam, akkor megmarad a név. az elmúlt félévben kevseset gyakoriztam és 1-2 topikba botlottam csak, amiben valami -vagy valaki nem tetszett.

miért jelentenélek a modinak ? eszembe sem jutott.

2012. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Andizsuzsi ***** válasza:
Légy szíves szállj már le rólam. Kérdező feltett egy kérdést, én normálisan, a kérdésre válaszolva feleltem. Erre te idejössz, és elkezded,hogy én más topikban miket mondtam (hogy miket, arra még mindig nem kaptam választ). Ott a nicknevem, ha nem bírsz, ne olvasd. Ennyi.
2012. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Andizsuzsi ***** válasza:

Én egyébként már össze-össze akadtam andizsuzsi nem túl szimpatikus kommentjeivel, volt, amit le is szedtek. emiatt meglepett, hogy kereszténynek valljam magát


Nem szóltam hozzád.

2012. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!