Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus anyja Szűz Mária magyar...

Jézus anyja Szűz Mária magyar származású volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
63%

# 7:


Köszi. :)


Amint látom, egy újabb turbómagyar oldal linkje, csak most nyilvánosan, és Jézusról hadoválnak benne össze-vissza...

De nem újdonság... Talán még az egyetlen, amit nem hallottam tőlük, hogy maga az Atyaisten is magyar (volt). :D


Viszont ilyen "térítőhadjáratnak" még nem voltam áldozata, mint most: a válaszom elküldése után 3 perccel jött a privát üzenet... Más is kapott, vagy csak én vagyok a kiválasztott? :P

2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Még maguk a zsidók szólják el magukat a Talmudban, amikor Jézust Nimród „fattyának” nevezik, illetve „Galileából nem támadhat próféta” szöveggel. Galilea, vagyis a gojok, a nem zsidó föld, a szkíta föld.

A bibliában

1,46 "Származhat-e valami jó Názáretből?" - kérdezte tőle Nátánaél. Fülöp így válaszolt: "Jöjj, és lásd meg!"

2012. jún. 6. 20:38
 13/48 A kérdező kommentje:

Ha a zsidók nem ismerik el akkor Te miért ragaszkodsz hozzá?

Józsefen keresztül vezetik le Jézus családfáját nem Márián keresztül...

2012. jún. 6. 20:41
 14/48 anonim ***** válasza:
89%

"Jézus anyja Szűz Mária magyar származású volt?"

Jézus anyja Szűz Mária nem volt magyar származú. Valószínűleg zsidó volt. Biztos, hogy nem magyar.


Remélem segítettem. Tehát Isten fia sem magyar volt és Isten sem magyar. Isten mindenkié.

2012. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Mitől vagy biztos benne, mit tudsz Te a Magyarokról?
2012. jún. 6. 20:56
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!


Butasagokat hordasz itt ossze, ajanlom hogy olvasgass sok tortenelemkonyvet es a Szentirast, ha nem hiszel nekunk.


Jezus anyja nem volt magyar, hanem David hazabol szarmazott, tehat zsido (heber) volt.

2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
76%

Sportriporter még úgysem voltam, és egyszer mindent ki kell próbálni:


Most pedig (a 12. sz. alatti kérdezői kommentben) egy újabb copy-paste, ezúttal a magyar ellenállásért csoport honlapjáról... vagy egy másik neonáczi oldalról; ja, lehet, nem is náczi, inkább fasiszta. Avanti. :P

2012. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!


A kerdesedre megkaptad a valaszt mar korabban! Minden tovabbi kerdesed, valaszod csak buta provokacio!


A temat en itt lezartnak tekintem!

2012. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvastam a linkelt írást. Az agyam most folyt ki a fülemen. Nem tudom mit szed a cikk írója, de kérek belőle én is, jó cucc lehet!
2012. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Most nagyon ocsó! Árajnálatért lehet privátot írni:P


Amúgy nem mindegy, hogy milyen száramzású volt?

Ha kiderülne, hogy roma volt, akkor nem hinnétek többet Istenben? Vagy a magyarság feljogosítani bármi rossz cselekedetre?


Jézus szavait kell nézni és nem a faját, nemzetiségét.

Ez vonatkozik embertársainkra is.


Ki lehet találni baromságokat, hogy Jézus szövegét átírták, mert ő gyilkolásra, bűnre buzdított.

Ez hülyeség.


Mellesleg én csak az igaz Istent szeretem és ő szerető, jóságos nem egy brutális barom:)


u.i. (off)

Hitler egy idóta volt.

2012. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!