Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus anyja Szűz Mária magyar...

Jézus anyja Szűz Mária magyar származású volt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:13
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

És mi van ha én tudni szeretném?

Talán bűn ha tudom honnan jöttem és hová megyek?

2012. jún. 6. 22:16
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
A valaszt a kerdesdre mar korabban megkaptad! Mit akarsz meg tudni?!
2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

"Talán bűn ha tudom honnan jöttem és hová megyek?"


Már elnézést de Jézus származása milyen kapcsolatban van azzal hogy TE honnan jöttél, pláne, hogy hová mész?

2012. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Nem választ kaptam csak a véleményedet, de az nem bizonyíték.Inkább ilyen nesze semmi fogd meg jól ezt kell elfogadni mer azt mondták bizonyos hatalmi érdekek.
2012. jún. 6. 23:30
 25/48 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nem kellene h.lyének nézned másokat ; nem vagyunk mi olyan ostobák, hogy elhiggyük, amit írsz.

Ha te valóban csak tudni szeretnél valamit, információkat, tájékoztatást kapni, akkor...

1. Nem csak egyoldalúan tájékozódnál azokról az oldalakról, amelyekre céloztam, hanem objektív, hiteles forrásokat is olvasnál;

2. Nem terjesztenéd ezeket a vackokat nyíltan és privátban; itt idéztél néhány szélsőséges oldalról, ill. bemásoltál egy linket is; továbbá ugyanazt a szöveget beírtad egy régebbi kérdéshez is 20 óra után néhány perccel, mint amit nekem privát üzenetben. És nem csak nekem írtál, mint azóta kiderült (privátban jelezte egy felhasználó, hogy őt is megtaláltad).


Ebből következőleg te nem tájékozódni akarsz, hanem terjeszteni ezeket az ocsmány szemeteket.


Mutatok én is egy linket, böngéssz kedvedre; ha még nem vagy nagyon súlyos mértékben összeesküvés-elmélet hívő, akkor talán segít:

[link]


Jó éjt. :)

2012. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Eddig egy értelmes választ kaptam azt is privátba de bemásolom.

"

Igen, elnezest, igazad van.

Maria levita szarmazasu volt, tehat Arontol szarmazott. Remelem tudod ki volt Aron.


Udvozletem"


ez meg a bibliába van

mózes 1.10


Noé fiainak, Sémnek, Khámnak és Jáfetnek nemzetsége; és fiaik születének az özönvíz után.

2. Jáfetnek fiai: Gómer, Mágog, Madai, Jáván, Thubál, Mésekh és Thirász.

3. A Gómer fiai pedig: Askhenáz, Rifáth, és Tógármah.

4. Jávánnak pedig fiai: Elisah, Thársis, Kitthim és Dodánim.

5. Ezekből váltak ki a szigetlakó népek az ő országaikban, mindenik a maga nyelve, családja és nemzetsége szerint.

6. Khámnak pedig fiai: Khús, Miczráim, Pút és Kanaán.

7. Khúsnak pedig fiai: Széba, Hávilah, Szábthah, Rahmáh, Szabthékah. Rahmáhnak pedig fiai: Séba és Dédán.

8. Khús nemzé Nimródot is.

2012. jún. 7. 00:07
 28/48 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Kiskunfélegyházi volt, a keresztanyám ismerte a szomszédját.
2012. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

"Mitől vagy biztos benne, mit tudsz Te a Magyarokról?"


én pl. annyit, hogy kisbetűvel írják, hogy magyarok...

Legalábbis a magyar helyesírás szerint...

2012. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Pietrosol ***** válasza:
26%

Szia!


Úgy tűnik néha lehet hinni a Bibliának néha nem,ahogy a szél fúj!

Hogy József milyen származású volt-ugye nem kell részletezni miért-teljesen mindegy!

Itt csupán az anya származása fontos,aki ha jól tudom Galileából származott,ahol abban az időben pártusok éltek!Tehát nem zsidók!


Az sem véletlen,hogy a zsidók nem ismerték el messiásukként Jézust,hiszen nyilván tisztában voltak vele,hogy honnét származott!Egyébként Jézus is különbséget tett az ő atyja és a zsidók atyja között,itt:„…Ha Isten volna a ti atyátok, szeretnétek engem, mert én az Istentől származtam és jöttem…. Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Embergyilkos volt az kezdettől fogva, és nem állt meg az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazugságot szól, a sajátjából szól, mert hazug és a hazugság atyja. ” (János 8:42-44.)


Mária nem magyar volt,mert akkor ilyen etnikum nem létezett !Pártus volt,akik vérségi rokonai a hunoknak,akiktől származunk!

2012. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!