Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muzulmn férfiak. Milyen az...

Muzulmn férfiak. Milyen az élet velük? Mennyivel lett msabb az életed? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Keresztény nőkkel beszélgetnék akiknek van arab vagy ms nemzetiségű férjük/bartjuk.

2012. júl. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen.A törökök általában normálisak , nem különböznek annyira mint a keresztények.


A többi muzulmánok között is vannak normálisak.Sokuk a háta közepére sem kívánja a vallást.Én ismerek egy Iráni családot , nem vallásosak , a nő sem hord semmi fejkendőt.A férj azt mondta hogy ők azért mentek el mert nem volt szabadság.Itt ihat 1 sört anélkül is megkorbácsolnák.

2012. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gelazso ***** válasza:
0%
Teljes alárendeltség.
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb a hithű muszlim férfival, mint egy alkoholistával, aki verne az évek folamán. Az én párom megbecsül, több éve, eszébe sincs más nőre nézni, pláne feleségül venni!!!! Nekem így lett teljesebb az életem.
2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én párom török muzulmán. De annyira félt mindenkitől és mindentől:S azt mondja mindig az embereknek meg kell válogatni a barátait, mert a nem igaz barát rossz útra is vihet. még a széltől is óv... lehet tényleg szeret:)
2012. júl. 5. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A ferjem muszlim, en kereszteny. Eleinte mondjuk 3evig, semmi baj nem volt ebbol.Aztan ahogy kezdet mulni a langolo szerelem egyre tobb lett a konfliktus is. Mar elfaradtam mindig en alkalmazkodok hozza es az o szokasaihoz, ez igy volt a kezdetektol de akkor meg nem erdekelt ugy gondoltam megtudom csinalni es konnyu lesz. De egy ido utan belefaradtam, a legtobb baratomat elveszitettem, csak a csaladom maradt. A ferjemet ma is szeretem de ha elorol kezdhetnem maskepp csinalnam, nem aldoznam fel magam tobb elvarasom lenne fele. Amennyit en adok annyit varnek en is el tole. De ha a te parod nem annyira tartja a vallast akkor nem nehez.
2012. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!