Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szokhatnék le a masztur...

Hogyan szokhatnék le a maszturbálásról? 16/L

Figyelt kérdés
Keresztény lány vagyok. Sajnos már rengetegszer maszturbáltam, de nem akarok többet! Mindig bűntudatot érzek utána, nem tartom helyesnek, mégis újra és újra bűnbe esek! Hogyan tudnék leszokni a maszturbálásról? Keresztény hívők, ti szoktatok maszturbálni? 16/L

2012. júl. 8. 01:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell leszoknod, mert nem bűn.
2012. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
A keresztényeknek is van libidója.
2012. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
A maszturbálás miért volna már bűn? Kár, hogy ilyen sokan ezt hiszik, látod, te magad is rosszul érzed magad miatta, pedig ez természetesen, csináld nyugodtan. A kereszténységnek ehhez semmi köze.
2012. júl. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Én amióta élek hiszek Istenben és azóta maszturbálok is:P
2012. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Keresztény vagyok, és maszturbálok. Hagyjuk már ezt az álszent szöveget.
2012. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
Én is keresztény vagyok, de van egy bizonyos határ amihez már semmi köze a vallásnak!!! Nyugodtan maszturbálj, mert egyáltalán nem bűn és segít megismerni a tested, és levezeti a felesleges feszültséged!!! Ne engedd, hogy a vallás irányítsa az intim dolgaid!!!
2012. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező!


Olvasd ez alábbi oldalon leírtakat: [link]


A legjobb az lenne, ha szereznél egy fiút magadnak. :)


Áldás, békesség!

Mihály

2012. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
38%

A maszturbálás, teljesen én központú.Ilyenkor az egyén a sajkát testével van elfoglalva.

Azt idézheti elő, hogy a másik nemet, a szexuális kielégülés puszta tárgyának eszközévé tekinti.

Ez önzésre vall, és az önzés megnehezíti, hogy egy házasságban kielégítő legyen a nemi kapcsolat.

Ahelyett hogy ezzel csillapítanád a benned felgyülemlett szexuális vágyakat, tanulj meg uralkodni magadon.


1Tessalonika 4:4,5= hogy mindegyikőtök tudja,hogyan legyen urává a maga edényének,megszenteltségben és tisztességben, nem mohó nemi vágyakozásban, mint azokban a nemzetiségekben is van, akik nem ismerik istent.


Ennek érdekében a Biblia azt a tanácsot adja, hogy kerüld azokat a helyzeteket, amik felkorbácsolják a szexuális vágyakat.

Példabeszédek 5:8,9.=

"tartsd távol őtőle utadat,és ne közelíts házának bejáratához,hogy másoknak ne add méltóságod sem esztendeid annak ami kegyetlen.

Az önkielégítés a tisztátalanság egyik formája.

Különféle kívánságok, és gyönyörök rabszolgájává tehet,és táptalaja a helytelen gondolkodásnak.

Titus 3:3=

"mert egykor mi magunk is ostobák voltunk.....különféle kívánságok, és gyönyörök rabszolgái.....


Fiatal ember ezt mondja mivel gyötörte a bűn tudat:

Amikor visszaestem, szörnyen éreztem magam, nehezen ment az ima.

Ha te is így érzel ne csüggedj, nem vagy reménytelen eset,

sok fiatalnak, és idősnek sikerült leszokni róla.

szánj időt, hogy isten szeretetén, és irgalmán elmélkedj.+ sok sok ima.

2012. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Mar ne is haragudjatok kereszteny testvereim, de (nehanyan) Ti arra biztattok egy 16 eves lanyt, hogy inkabb szexeljen fiuval hazassagon kivul?
2012. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mind minden másról. NAGY AKARAT KELL HOZZÁ!!!
2012. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!