Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovák! Ti milyen ruhában...

Jehovák! Ti milyen ruhában mentek templomba? Barátnőmnek megigértem hogy elmegyek vele megnézni milyen, de nem tudom mit vegyek fel mert amugy más templomba se szoktam járni. Ti hogy öltöztök fel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Jakab 2:1 Testvéreim, amikor dicsőséges Urunkba, a Jézus Krisztusba vetett hitetek szerint éltek, ne legyetek személyválogatók. 2 Mert ha belép hozzátok a gyülekezetbe fényes ruhában egy aranygyűrűs férfi, és ugyanakkor egy szegény is belép kopott ruhában, 3 és ti arra figyeltek, aki a fényes ruhát viseli, sőt ezt mondjátok neki: "Te ülj ide kényelmesen", a szegényhez pedig így szóltok: "Te állj oda", vagy "Ülj le ide a zsámolyomhoz", 4 nem kerültetek-e ellentmondásba önmagatokkal, és nem lettetek-e gonosz szándékú bírákká? 5 Figyeljetek csak ide, szeretett testvéreim: vajon nem Isten választotta-e ki azokat, akik a világ szemében szegények, hogy hitben gazdagok legyenek, és örököljék azt az országot, amelyet Isten az őt szeretőknek ígért. 6 De ti megszégyenítettétek a szegényt. Vajon nem a gazdagok hatalmaskodnak-e rajtatok, nem ők hurcolnak-e titeket törvény elé? 7 Nem ők káromolják-e azt a szép nevet, amelyről titeket elneveztek? 8 Ha ellenben betöltitek a királyi törvényt az Írás szerint: "Szeresd felebarátodat, mint magadat!" - helyesen cselekesztek

2012. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó volt Vidiripi.
2012. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Tévedsz.

csak azért írtam le a külsejét,hogy bárkit szívesen fogadunk,nem fogjuk kinézni.


De az említésből te mindjárt azt vontad le, hogy ezt figyeljük. nem nem figyeljük.

az említésemnek, nem rossz indulatú szándéka volt.

Te vetted annak.

2012. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zsömle lány. Bocsi ha megbántottalak volna, nem gondoltam arra, hogy rossz indulattal írtad.

Egyébként bírlak.

2012. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Jehovák nincsenek, csak Jehova van és a tanúi. Templomuk sincsen, hanem királyság termük. Az egyik ismerősöm tanú, és ő mondta, hogy a csajoknak szoknyában illik menni, és általában kb. annyira kiöltöznek, mint pl. egy vizsgára. De egyébként ha a barátnőd tanú, akkor miért nem tőle kérdezed meg, mit viselj? Ő biztosan meg tudja mondani, hogy az ő gyülekezetükben mennyire szokás kiöltözni.
2012. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!