Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetek tagja a Hit...

Hogyan lehetek tagja a Hit Gyülekezetének?

Figyelt kérdés
Sokáig nem ismertem ezt az egyházat, de mióta figyelem az ott történteket, nagyon szimpatikussá vált számomra. Vidéki vagyok. Kit keressek meg, hová menjek Istentiszteletre? Válaszokat mindenkitől várok, különösen attól aki tagaj az egyháznak

2012. szept. 24. 19:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%

Kérlek ne általánosíts! Persze nem volt megfelelő egy pár komment hangneme, de ez nem ad okot arra, h elkönyveljük a Hit Gyülekezetét rossznak! Mint mindenhol, itt is megvannak a fanatikusok, és a nem igazi hívők. (hgy)

Szóval mert kaptatok néhány rossz hangnemben írt választ, még nem kell "csalódni". Elvégre ha pl el akarsz menni egy helyre, mert nagyon szépnek/jónak találod, de valaki úgy írja le neked, h elmegy tőle az ember kedve (viszont rengeteg az ellenvélemény,) nem fogod azt mondani, h nahát nem is gondoltad, h csúnya az a hely. hanem inkább elmész, és megnézed, vagyis tapasztalatot szerzel róla.

Tehát kedves kérdező, én szeretném, ha eljönnél, és ezek után a saját véleményedre támaszkodnál :)

Biztosíthatlak róla, nem lesz rossz! :)

Egy Hit Gyülekezete tag.

2012. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Hazardteam ***** válasza:
60%
Rossz a koncepció. végigolvastam a hozzászólásokat és a hitesek egy rossz szót nem írtak, normálisan felvilágosították és ennyi. Akik anyáztak, meg tahók voltak azok meg csak trollkodni jöttek ide és szidni a hit gyülit, meg az ottani embereket. Erre a "kérdező" bevágja a végére (mint egy süketnéma vakegér) hogy mekkorát csalódott a hitesekben és mekkora bunkók, meg nem keresztényiek stb. Az ilyen szerintem jobb is, ha nem megy oda (vagy bárhová) csak kárára lenne az adott közösségnek, ugyanis ha ezt szűrte le, hogy éppen a normálisan válaszolók a hülyék, a tahó kötekedő, rágalmazó, becsmérlő néhány figura meg a jófiúk és emiatt "ábrándult ki" meg osztja itt az erkölcsi felhördüléseit keresztényiségről, akkor neki inkább egy jóféle pszichiátriai kezelésre lenne szüksége mielőtt másokat, normális emberi lényeket kitenne saját magának. Ennyi kb. a véleményem és ha egy fradimeccsre menne el és ott nyilatkozna ilyen ökörségeket 1bites feldolgozóképességű aggyal, örülhetne, ha csak kiröhögnék, úgyhogy ez nem új a történelemben, még mielőtt "felháborodik" a drága.
2012. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Tegnap Matek dolgozat volt ma Kémia TZ

köszönöm ezt a bejegyzést mert mire a végére értem már majdnem hogy a földön fekve nevettem ..........

Vicces hogy olyan emberek akik még csak nem is jártak a hit gyülekezetében mondanak róla véleményt xDDD

boccsi de én ezt nem tudom komolyan venni

Üdv: egy Hit Gyülekezetbeli tinédzser diák :DDD

2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
34%
Azért nem tudod komolyan venni,mert már teljesen megtévesztettek,belegabalyodtál a szektába.
2012. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 kzs ***** válasza:

@ farikcsaaa "ma 19:18"


És mégis, mivel tévesztették meg az előbbi válaszadót?

Azzal, hogy a SzentÍrást tanulmányozzák? Vagy netán azzal, hogy dalaikban Istent dicsérik?

Húúú... azta...! Ezekkel aztán tényleg meg lehet téveszteni az embereket...


Egyébként te magad melyik szektába bonyolódtál bele?

2012. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
49%

Mindegy melyik nyáj tagja vagy,terelnek!A szerintük helyes úton.Ezt a kis vitaműsor mutatja felül.

Ha nem követed a (fő-)kolompos jószágot, terelnek bottal,kutyákkal,persze csak a te "érdekedben",el ne tévedj.Mind ezt "önzetlenül".

Ha jól fialsz,adod a gyapjút,velük énekelhetsz a kék égre,míg világ a világ!

Szerintem elég ha beállsz az egyik sorba,választásod szerint.

A hit sok erényt ad az embernek,ez vitathatatlan.

Jó emberek kellenének.Önzetlenek.Hittel élni,nem a hitből.

2012. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!