Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hittan tanárom miért csinálja?

A hittan tanárom miért csinálja?

Figyelt kérdés
Egyházi iskolába járok,mivel 2 éve nyer az iskola egy pályázaton.Na most tudni kel,hogy 8. osztályos vagyok és nem vagyok hívő.Azigazgató a hittan tanárom (furcs,hogy a papa felesége és pont két éve rakták ki a régi igazgatót)és már nagyon elegem volt belőlle,hogy mindig ezt mondja:hinni kel,hinni kötelező az egy istenben.Na most ugye meg is lehet bukni hittanból,mivel már nagyon elegem lett feláltam és elmondtam neki az én nézeteimet.Utánna szünetbe meg tudta,hogy fegyelmi eljárást akar indittatni ellenem.Ez most mi és miért ?

2013. jan. 20. 21:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
de ha alá is írtunk velünk nem közölték ezeket a szabájokat.Mert anyám is nézett tegnap,hogy mik ezek pedig könyvelő és mindent elolvas
2013. jan. 20. 21:59
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyet nem értek. Ha nem vagy hívő, minek mentél egy egyházi iskolába?
2013. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Oktatási törvénybe van iktatva, hogy az iskola honlapjára fel kell kerülnie a házi rendnek.
2013. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Olvastad te,amit írtam.Két éve pályázatot nyert az iskola.Ja amúgy mostis mindent az önkormányzat fizet.És a környéken majdnem minden iskola ilyen lett.Kivéve egy oda meg kitalálhatod milyen gyerekek járnak
2013. jan. 20. 22:05
 15/35 A kérdező kommentje:
ja csak még ebben az évben lett késza a honlap
2013. jan. 20. 22:06
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros az egész.
2013. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Granulátum ***** válasza:
82%

Én azt mondom neked, hogy ballagásig ne nagyon lázadozzál, főleg ha már csak négy-öt hónapod van addig.


Kedveskedj nekik, egy kis nyalinkázástól ezek elalélnak. Suli után meg megmondhatod nekik a véleményed.

2013. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted melyik igazgató szeretni, ha ellentmondasz neki?

Az a dolga, hogy a rendet betartassa. Manapság szigorúnak tűnik, de régen még szigorúbbak voltak az iskolák. Ha meg akarsz bukni hittanból akkor felmerül a kérdés mit is keresel egyházi suliba. Örülj, hogy nem csapott ki Szerintem ez lett volna tennie. Mivel nem vagy méltó az iskola hírnevéhez.

2013. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
31%
Mi köze a pályázatnak ahhoz, hogy neked nagy a szád és neveletlen vagy? Gondolom azért veszik el a telefonotokat is, mert órákon játszotok rajta. Persze, csak 1-et csörgött... Nem baj, túléled a 8-ik osztályt aztán utána gimiben vagy máshol megtanulod hol a helyed.
2013. jan. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szülő tud lépni csak ez ügyben. Attól hogy egyházi iskolába jársz nem kényszerítheti rád a nézeteit. Ha a szülő megértő ki fog állni a gyereke mellett.
2013. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!