Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy a homoszexu...

Miért van az, hogy a homoszexuálisok keresztények akarnak lenni?

Figyelt kérdés

Több kérdés / támadás /is megjelent homoszexuálisok részéről ezen az oldalon azzal a céllal, hogy ők jó keresztények és Isten elfogadja őket.

Azt, hogy a biblia teljesen mást mond ezzel kapcsolatban, egy átlag ember tudja.

Azt nem érem, hogy miért akarják elfogadtatni ezt a viselkedésformát a keresztényekkel?



2013. jan. 23. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 Pietrosol ***** válasza:
65%

Érdekes jelenség,hogy a magukat kereszténynek vallók,ahelyett,hogy végre megnyílnának és átengednék magukon a gondolataikat és az előítéleteiket,inkább egyre jobban bezárkóznak és bezárják a "templomajtót".


Gondoljátok,hogy Isten elzavar bárkit?Nekem úgy tűnik,hogy inkább hív!

2013. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
72%

A kereszténység önmegtartóztatást követel mindenkitől, aki keresztény szeretne lenni (intő példa elolvasni erre a páli leveleket).

Szóval én sem értem a dolgot! Miért akar az keresztény lenni, aki egész életvitelével szöges ellentéte a keresztény szellemiségnek? (Hozzáteszem, ez vonatkozik a szabados nemi életet élő heteroszexuálisokra is!).

Vagy ha valóban keresztény szeretne lenni, akkor miért nem hajlandó mindezekről lemondani? Ehelyett inkább a Bibliát ferdítgetik, magyarázgatják, adnak az apostolok és Jézus szájába olyan szavakat és gondolatokat, amiket ők soha nem mondtak vagy gondoltak! Ez elég nevetséges!


Aki homoszexuális hajlammal született, de keresztény szeretne lenni, mert megszólította őt Krisztus, az hagyjon fel a homoszexualitásával, vegyen magán erőt, nyomja el önmagában ezt a ferde és bűnös hajlamot! Ilyen egyszerű (és ez szintén vonatkozik a kicsapongó heteroszexuálisokra is!).


A kereszténység soha nem fogadta el, és soha nem is fogja elfogadni a homoszexualitást, s egyáltalában a szabados nemi életet sem! Talán majd lesz egy vallás, a jövőben, ami elfogadja majd ezt, DE AZ MÁR NEM KERESZTÉNYSÉG!

2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
69%
És igen, Krisztus valóban hív mindenkit, de ő nem Szodomát és Gomorrát akar! Aki szerint igen, annak súlyos bajok vannak a fejében!
2013. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 Pietrosol ***** válasza:
47%
Aki az első lépést meg akarja tenni,annak nem kell kirúgni a lábát!
2013. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
66%
De akkor valóban tegye is meg azokat az első lépéseket, de ne úgy akarjon felzárkózni, hogy a többieket is visszarántja!
2013. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
62%

Ugyebár a Bibliából nem tartjátok be azt, hogy aki szombaton dolgozik, azt meg kell ölni? Miért is nem? Mivel az a régi kor régi szemléletét tükrözi.

Ma már más a szemlélet ebben az említett dologban is, és a melegkérdésben is. Tudjuk, hogy ez egy genetikai rendellenesség, bár valamiért mégis fennmarad a fajunkban.


Nem tudnak a melegek megváltozni, mert így született többségük, ez olyan, mintha tőletek kérnék, hogy szeressétek a saját nemeteket. Elképzeltétek már, vagy el tudjátok képzelni, hogy milyen lenne, ha valami/valaki arra kényszerítene titeket, hogy a saját nemetekkel legyetek együtt? Meg bírnátok változni?


A Biblia egyes részeit a mai kor felfogása szerint kell megfogadni, aki ezzel nem ért egyet, az tartsa be ezeket a törvényeket is:


[link]

2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
36%

Na ismét idetévedt egy sík hülye okoskodó!


Szászszor le lett már írva, hogy az Újszövetségben mi lett megújítva, és mi nem! Mi az ami nem kötelező az Ószövetségből egy keresztényre, és mi az ami igen! Le van írva a Bibliában, Krisztus maga és az apostolok közlésében! 1000 x le lett már írva! Jó lenne már ha nem az ókori zsidó törvényekkel jönnétek, már kb. milliószor el lett sírva, hogy nem mind kötelező, meg van ennek a kánonja, hogy mit kell továbbra is tartani és mit nem! És ezt a kánont az első apostolok szerkesztették! Erről ennyit!


Másrészt, nem tudom világos volt-e amit az előbb kifejtettünk? Egy kereszténynek - házasságon kívül - egyáltalában nem kellene foglalkoznia semmiféle szexualitással, nemiséggel! Ennyi!

Pál apostol a legmélyebben elítélte a homoszexualitást, mint a pogány görögök és rómaiak ocsmány szokását! Pál keresztény volt, ugye ezt azért nem vitatjuk? Sőt, neki jelent meg Krisztus! Ha valaki tudta mi a bán, ő az volt!


A HOMOSZEXUALITÁS 100%-BAN ELLENTÉTE A KERESZTÉNYSÉGNEK!


Lehet a Bibliából önkényesen szelektálni, csak azzal Krisztus tévedhetetlenségét vonod kétségbe...az pedig, ahogy írtam, MÁR NEM KERESZTÉNYSÉG!


Ilyen egyszerű!


Most persze majd jönni fog hogy milyen ocsmány vagyok, sárba tiprom egy embertársamat, bla bla.....Előre csak annyit, hogy ez nem sárba tiprás, hanem ez az igazi szeretet! Ugyanis nem az szeret, aki mézes mázos szavakkal hazudozik és a lelked közben a pokolra taszítja, hanem aki ha kell, kemény szavakkal is, de az igazságot mondja el!


Mellesleg miért érzem úgy, hogy a nagy "homo-keresztények" egy sort sem olvastak az Újszövetség 2. feléből, főleg az apostoli levelekből?

2013. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
64%

"Ugyebár a Bibliából nem tartjátok be azt, hogy aki szombaton dolgozik, azt meg kell ölni? Miért is nem?"


Valóban, ez engem is nagyon érdekelne. Hogyan választjátok ki, hogy a Biblia melyik tanítását kell betartani és melyiket nem?

Ja, és a bosszúból való lepontozgatás nem keresztényi cselekedet ám!


"Bosszúálló ne légy, és haragot ne tarts a te néped fiai ellen, hanem szeressed felebarátodat, mint magadat."

/Leviták könyve 19,18/

2013. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
82%
azért érdekes, hogy számos Meleg Keresztény Egyesület létezik, ezzel szemben Gyilkos Keresztények Egyesületéről, Hazug Keresztény Egyesületről vagy Feleségüket Csaló Keresztény Férjek Csoportjáról még nem hallottam. szerintetek mi ennek az oka?
2013. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
37%

14:52-es:


Bocsáss meg, én még nem láttam tisztán, hogy mit kell megfogadni az Ószövetségből, és mit nem.


Szóval azt mondod, hogy az apostolok levelei az új kánon, azt mindenképp meg kell fogadni, oké.


(Róma 1:32)

"Kik jóllehet az Isten végzését ismerik, hogy a kik ilyeneket cselekesznek, méltók a halálra, mégis nemcsak cselekszik azokat, hanem az akképen cselekvőkkel egyet is értenek."


Én teljesen elfogadom, hogy a melegek egymással létesítenek nemi kapcsolatot, szóval milyen halálnemet javasolsz nekem?

2013. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!