Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy a homoszexu...

Miért van az, hogy a homoszexuálisok keresztények akarnak lenni?

Figyelt kérdés

Több kérdés / támadás /is megjelent homoszexuálisok részéről ezen az oldalon azzal a céllal, hogy ők jó keresztények és Isten elfogadja őket.

Azt, hogy a biblia teljesen mást mond ezzel kapcsolatban, egy átlag ember tudja.

Azt nem érem, hogy miért akarják elfogadtatni ezt a viselkedésformát a keresztényekkel?



2013. jan. 23. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
0%
akkor hozz egy példát, amikor a bennünk lakó erő valakinek visszanövesztette valakinek a hiányzó végtagját.
2013. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
30%
Isten nem létezik, így tárgytalan, amit írsz.
2013. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
jah, nem csak a homoszexualitást kell megélni a négy fal között, hanem a vallást is a templom falai közt. nem kellene az utcára vinni, főleg nem a demokráciába...
2013. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
60%

Elvált emberek miért járnak templomba? Jézusnak elég határozott véleménye volt a válásról.


A társadalmi normák idővel változnak, a vallás meg alkalmazkodik, ebben nincs semmi meglepő.

2013. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

hülyeség ez az egész négy fal közötti okoskodás, mert szal a melegség az nem csak arról szól h ki kivel szexel ... nem? vagy a heteróság csak a szexről szól és így az is hálószobatitok? azért ne legyünk már ennyire hülyék meg álszentek! melegség az is, ha a fiú párját viszi el buliba vagy munkahelyi összejövetelre vagy kirándulásra vagy rokoni ebédre és stb. nem tán ????????

akkor???


miért is négy fal közötti ?????

valaki árulja már el mert megbolondulok a tudatlanságtól !!!

2013. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
44%

Ha egy heteroszexuális pár kézen fogva sétál a körúton, az szolid és

visszafogott. – Ha egy meleg pár kézen fogva sétál: kiviszik a szexualitásukat

az utcára.

 Ha egy fiú egy szál rózsával várja barátnőjét a pályaudvaron: „milyen kedves,

lovagias.” – Ha a barátját várja egy szál rózsával: „a hülye köcsög,

szándékosan tüntet a buzlságával!”

 Ha egy férfi kiteszi az irodában íróasztalra a menyasszonya fényképét:

mindenki gratulál, milyen csinos. – Ha egy férfi a barátja fényképét teszi ki:

dicsekszik a homokosságával.

 Ha a „Jé, miféle gyűrű van az ujjadon?” kérdésre a válasz: „eljegyeztük

egymást a barátnőmmel”, a reakció: „Gratulálok!” – Ha a válasz: „a barátomtól

kaptam”, a reakció: „Miért nem maradnak meg ezek a hálószoba falai között?!”

 Ha a „hogy hívják a kedvesedet?” kérdésre a fiú válasza „Éva”, mindenki

ujjong. – Ha „Ádám”: provokáció.

2013. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
73%

hát de most télleg ez van amit az utolsó leírt :DDDD

mondjuk én nem vagyok homi de van homi haverom, és engem aztán nem tud kiakasztani még azzal se ha éppen látom, hogy lenyomnak egymásnak egy csókot a szilveszteri bulin, de hallom, hogy sokakat ez felháborít jajaja :D

de azt nem értem h azokat egyáltalán miért érdekli? hát nem mindegy nekik? és akkor ezért van h szegény homi srác meg már lassan tőlem is fél pedig tudja h nekem nincs semmi bajom vele aztán előttem is kezd titkolózni, de mondjuk az meg a másik h én vagyok olyan h úgyse hagyom, mert rákérdezek arra amit tudniakarok simán :XD

2013. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
60%
ja és amúgy én gratuláltam a haveromnak h jó az ízlése és szép a barátja :) de azt mondta, ilyet senkitől se hallott rajtam kívül, szal na, mégis álszent egy banda a többség
2013. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
67%

A homoszexualitás, mármint a valódi homoszexualitás nem a szabadságról meg a liberalizmusról szól, nem arról, hogy "azt csinálok, amit akarok" - az ilyen ember AKARATA ELLENÉRE lesz meleg! Sajnálom a melegeket, a keresztény melegeket mert még jobban, mert nekik még külön nehezítik a dolgukat azzal, hogy nem hiszik el nekik, hogy ezt nem ők választották, sőt, még a hitüket is megkérdőjelezik...

Az a nagy helyzet, hogy bár elméletek vannak, de valójában FOGALMUNK SINCS, mitől lesz valaki meleg! És addig, amíg nem tudjuk az okát, változtatni sem lehet rajta. Hallottam már olyan "keresztény" magyarázatot, hogy "hát azért, mert elfordult Istentől" - ha ez így lenne, akkor a keresztények között egyetlen meleg sem lenne. Pedig vannak... Kicsit olyan ez, mintha egy rákbeteget vádolnának azzal, hogy nem hisz igazán, mert hiszen akkor Isten már régen meggyógyította volna. Vannak ugyan csodálatos gyógyulások, de tény, hogy sajnos nem minden rákbeteg gyógyul meg, akármilyen kitartóan imádkozik is.

Csak annyit akartam mondani, hogy azt értsétek meg, hogy senki nem tehet arról, hogy meleg! Akár keresztény, akár nem.

2013. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
12%
Hogy mennyit bírtok vitatkozni... viszont egy igazi keresztény sem tett eleget a rómabeliekhez írt levél alapján, miszerint minden fajtalankodó meleget és elfogadó heterót meg kell ölni, mivel halált érdemlünk. Valaki azt mondja már meg, hogy ezt miért nem tartjátok be!
2013. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!