Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kell tudnom, ha beleszeret...

Mit kell tudnom, ha beleszeretek egy muszlim férfiba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:59
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Nem szoktam szórakozni senkivel!

Csak arra gondoltam, ha tudjátok melyik országról van szó, talán konkrétabb válaszokat tudtok adni.

Nem is merem az ottani szokásokat,csak amiket itt a neten lehet találni,de azok nem biztos,hogy fedik a valóságot.

Késő a jó tanács,hogy ne szeressek bele!Nem élünk együtt és talán nem is fogunk soha.

Minden eddigi és ezutáni hozzászólást, választ köszönök szépen!

29L

2009. szept. 8. 11:58
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Afganisztán azt egyik legrosszabb...

Én menekülnék a helyedben, de ha nem lennék erre képes, ahhoz ragaszkodnék, hogy Magyarországon éljetek. Ha annyira nem olyan, mint hazája férfijai, akkor mutassa ki azzal, hogy nem is akar abban a közegben élni.

Amúgy meg én úgy érzem, Te se bízol teljesen ebben a fickóban.

2009. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell tudni, hogy a muszlim férfinak kötelessége a gyermekeit igaz hitben felnevelni. Ha most nem is vallásos, az emberek ahogy idősebbek lesznek, gyakran közelednek Istenhez(Allahhoz).

Tehát ha gyereket szülnél, azzal állalod, hogy bármi is történik, követed a férjed bárhová. Különben válás esetén ő elvinné magával a gyermeket, és nem látnád többé, ezt pedig nem ajánlom!

Mindamellett van egy arab tenorista(:) hihi) ismerősöm, nagyon vicces, kedves, családszerető, 20 éve itt él, mindenkivel jóban van, normális. Van egy másik is, ő szintén, köztiszteletnek örvend város szerte. Szóval: fogamzásgátlás, ne menj Afganisztába lakni, és ismerkedj az iszlámmal. Csak akkor fordítsd komolyabbra a dolgot, ha te is elfogadnád az igaz hitet, ne ideen tőled, de akkor is Magyarországon telepedjetek le! És mindig legyél felkészülve a legrosszabbra, de kívánom, történjenek a legjobbak! Ha találkoztál vele, bizosan dolgod van vele! Ismerkedj, de mindig légy védve, ne (csak) benne bízzz, mindig tégy meg minden óvintézkedést, ha holnap kifordul magából, akkor is védve légy. Amúgy nem ő az ördög, legyetek boldogok!

Anya mit szól?

2009. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm ismerősöm, nő, kinn van Afganisztánban. Fél éve, ilyen izé..tudod, aki az aknákat szedi. Megkérdezzem az ímélcímét?
2009. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a vallás,mint olyan nagyon távol áll tőlem!

Anyu nem szól bele,,mivel nincs.Meghalt már 10 éve.

Az e-mail címet megköszönném!

2009. szept. 10. 09:50
 26/42 anonim válasza:
100%
en muszlimhoz mentem ferjhez, londonban elek, mivel o londonban szuletett. a szerencsesebbek koze tartom magam ami a kevert hazassagokat illeti. denismerem minden fajtajukat. nekem az a szerencsem hogy az o csaladja is itt van ugyhogy nincs veszelye annak hogy vissza megy. De nalad 100% hogy ez fog tortenni, es 150% hogy boldogtalan leszel. Edesanyad nem szeretne igy latni teged. o lehet egy nagyon rendes srac, de a kulturajuk es a vallasukbol kifolyodo kulonbsegek a ferfi es no nem kozott nekunk ez elfogadhatatlan. Az o kulturajuk es vallasuk sajnos a praxisban nagyon fefrfi partfogo, es amit ok annak mondanak hogy a noket respektaljak es vedelmezik az a mi nyelvunkon azt jelenti: a nonek helye nincs ott ahol egy ferfinak. ha oda mesz, nem is lesztek egyutt. o allandoan a ferfi tarsasagban lesz te meg a tobbi novel a konyhaban, kulon szobaban, es csak ejjel az agyban fogod ot latni. es hiaba fogsz neki panaszkodni......nem azert fog NEM meghallgatni mert nem erdekli ot amit mondasz, hanem azert mert az o legkisebb gondja is nagyobb mint a te legtragikusabb problemad...szeop a szerelem es elhiszem mennyi szep oldala van egy muszlim sracnak a baratnojenek lenni. de hidd el ez csak a mezes madzag......afganisztan az egyik legkonzervativabb muslim allam. probalj ismerkedni, olvasni sokat iszlamrol, a vallasrol es az o kulturajukrl. meglatod mennyore kulonbozik tolunk. orakig tudnak a legkisebb kulonbsegekrol beszamolot irni....es mai napig jonnek elo idiota kulonbsegek amiktol megall az eszem......NE PROBALJ ODA KIMENNI. SOT NE IS MENJ HOZZA MAGYARORSZAGON SE, mERT ELOBB UTOBB VISSZA FOG AKARNI MENNI. nagyon vigyazz magadra..
2009. szept. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
100%

ha a vallas nagyon tavol all toled, akkor a srac is olyan messze van toled. ami azt jelenti amig nem leszel te is muszlim vagy vallani szivvel lelekkel amit o vall addig nem is lesztek oszinten kozel egymashoz. Egy muszlimnak mindig a vallasa az elso. akarmit mond vagy tesz. addig meg csak a baratnoje vagy addig csinalhat ami neki tetszik. amint hozzamesz mas ember lesz. Igazi muszlim.Mert akkor mar vallania kell a csaladja elott es a kozossege elott a feleseget. Es a felesegnek tokeletesnek kell lennie, mivel az alapozza meg a ferfi reputaciojat ami megint csak a legfontosabb naluk. A ferfinak minden meg van engedve de egy nonek nem. Ezret van az a sok no gyilkossag a ferfi es a csalad jo hire menteseert, mert a nok nem viselkedtek ugy ahogy az el van varva. es ha te hagyod el ot, akkor ez is a ferfi jo hiret rontja.....mindent meg fog csinalni azert hogy az jo hire ne szenvegyen meg....

probald megtudni milyen csaladbol van. Hogyan oltoznek szulei, testverei. Mit csinal anyja? klon szobaban vannak a nok es ferfiak vagy egy asztalnal esznek. Mit szol ferfi barataidra?

2009. szept. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
100%

meg peldaul azt is tudnod kell, hogy

-ha gyereketek lesz akkor csak muszlim nevuk lehet. fel vagy erre kesuzlve hogy a fiadat talan Mohamednek fogjak hivni? Es ha hozza mesz es vallast valtoztatsz, akkor a te nevedet is megvaltoztathatjak. a keresztnevedet.

-a gyerekeidhez neki tobb joga van mint neked, de te mint anya neked csak kotelessegeid vannak.

-az uszodaba jarast felejtsd el, vagyis mindent ahol nyilvanossan levetkozol. gyerekeiddel csak o jarhat majd uszodaba, te meg majd kintrol nezheted oket

-ha lanyod tancolni akar majd- felejtsd el!

-ha fiad akar tancolni majd- azt is!

- tudtad, hogy a homosexualitas naluk el van itelve? ezt en fajgyuloletnek tartom, de ok ezt teljesen elitelik

- ferfi baratod nem latogathat meg teged majd. Ha egyaltalan meg marad valamennyi ezek utan

majd ha meg eszembe jutnak dolgok irok tobbet....nem elriasztas keppen, csak informaciokent.

-egy muszlim csaladban fenykepek nem lehetnek kint. szobrocskak diszenkent nem lehetnek kint a lakasban

-az o csaldjaban te mindig a MAS leszel. es mivel allandoan a nok kozott leszel, te mindig a kritika kozeppontja leszel. es sokkal nagyobb lesz a nyomas rad, es az elvarasok.

- a ferfiak csak akkor fognak igazan respektalni ha abszolut muszlim leszel. ha nem akkor allandoan fognak probalkozni, csabitgatni, mert be fogjak akarni bizonyitani hogyte csak egy nyugati, europai vagy. mert mar csak az hogy egy MAS fajtat vitt haza az mar eleve megalazo a kozosseg szamara. ki fogjatok birni ezt a nyomast?

2009. szept. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyen választ szerettem volna!!!!!

Valakitől,aki benne él és ismeri őket.Örülök,hogy ilyen szerencsés vagy ami a házasságodat illeti,további sok boldogságot!

Nagyon köszönöm,hogy ilyen részletesen leírtad a nők és férfiak közti különbséget!Mindenhol olvasni róla de ennyire nem térnek ki rá.Ha van még valami,ami eszedbe jut erről,kérlek írd le!

Megváltoztathatják a keresztnevem???De ha én nem akarom,hogy változzon?

A fiamat Mohamednek hívni?Az ki van zárva.

Nem is gondoltam bele mennyi lemondással és változással járna, én csupán szeretem őt.........

Köszönöm,hogy aggódsz értem,ígérem vigyázok magamra,mert lehet,hogy szerelmes vagyok,de nem ment el az eszem.Már nem vagyok fiatal kislány,akit ki tudna csalogatni magával,nagyon sok helyen utánanéztem az ő életüknek,itt is feltettem a kérdést hátha érdemi választ is kapok.

És tőled azt kaptam.Köszönöm szépen!

2009. szept. 16. 10:16
 30/42 A kérdező kommentje:

A férfi barátaimra?!Ha csak említem,hogy telefonon beszéltem az egyikkel,már féltékenykedik.Meg akarja tiltani,de ezt nem is értem!Azt mondja nem beszélhetek idegen férfiakkal,de hát évek óta a barátaim!!!!Nekem nem idegenek,ő meg meg sem próbálja megismerni őket.....

Amikor ilyen,nagyon nem szeretem. :)

2009. szept. 16. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!