Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kell tudnom, ha beleszeret...

Mit kell tudnom, ha beleszeretek egy muszlim férfiba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
100%

Latod, meg sehol semmi es mar gyakorolja rajtad a jogait, es amig a nem o orszagaban vagy addig nem tehet semmit, de ha ott lennel akkor meg kezet is emelhet rad es ahhoz is joga van. Neked nincs jogod mas ferfiakra meg ranezni sem. azert feltekeny mert nala te termeszetellenesen vislekedsz azzal hogy ferfi barataid vannak. ne felejtsd el hogy te az ove vagy es a muszlimoknal egy no nem tart kapcsolatot ferfival a ferjen kivul. Sot a konzervativabb csaladoknal meg a ferfi testverrel sem foghat kezet egy no. ha mar ezek a jelek most mutatkoznak akkor egy megoldas van erre. Elvezd a szerelmet amig at nem megy, de legyel eros ahhoz hogy egy napon viszlatot mondj ennek a szerelemnek. a mi vilagunk es az oveke EG Es FOLD, es ez a ketto nem megy sajnos egyutt. nekem a ferjem nagyon liberalis es itt szuletett, es o egy ugymond rebel a csaladban...de annak ellenere, nekem is egy jo sok dolgot kell torelanom es kellett valtoztatnom. es hidd el annak ellenere hogy mennyire laza az enyem, megis falnak maszok naponta a kulonbsegek miatt. Nem tudom hogy lesz tovabb mivel kislanyunk szuletett es azota hogy vilagon van, elkapta ot a lelkiismeret furrdalas, es most kezdi gyakorolni a kulturajat, komolyan veszi a vallast es engem is buzeral, mert ugye ha lanyunk idosebb lesz, nekem fog kellenem peldat mutatni mint muszlim no. es ebbol nagyon sok a veszekedes, es tobbszor vagyok szomoru mint boldog. Mert ugye ki akarna latni gyonyoru kislanyat 7 evesen bebugyolalva, vagy hogy megtilt neki olyan dolgokat ami nekunk termeszetes.....a legrosszabb az hogy nem csak en hanem a frejem is boldogtalan, mivel neki az a termeszetes amiben o szuletett es ahogy az elozo iro irta, nekik kotetlesseguk bebiztositani a gyerekeiket felnevelni a vallasuk szerint, es peldat mutatni.

ha akarod irj nekem emailt kerdeseiddel ha nem akarsz valamit nyilvanosan leirni es boldogan valszolok.

2009. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Kedves 22.04,köszönöm az ajánlatod,élni fogok vele!

Már kérdezni akartam,hogy nem e lehetne priviben megbeszélnünk ezeket a dolgokat,csak nem akartam tolakodó lenni...........

Jelentkezni fogok!!!!!

2009. szept. 17. 13:14
 33/42 anonim ***** válasza:

Én magyar muszlim nő vagyok. Kérdezem, hogy most mi a helyzet?

De különben, ha nem leszel muszlim nehézségeid lehetnek.

Én önszántamból lettem igaz muszlim, mert megéreztem, hogy ez az igaz vallás. Nekem nem lenne probléma ott élnem, sőt!

De az akit csak a szerelem érdekel, annak gondjai lehetnek...

2010. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Szia!

Eltelt már azóta egy kis idő...

Megegyeztünk, hogy ez nem fog menni, és lezártuk a kapcsolatot.

Nekem komoly gondjaim vannak a vallással, mindegy melyikről beszélünk, ez volt a legjobb döntés amit hozhattunk.

Nagyon köszönök minden választ! Ha ezt eddig nem tettem volna .

2010. júl. 3. 16:03
 35/42 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo, koszonom hogy kiirtad ezt a kerdest... most ezen ragodom, mert ugyan az tortenik velem, mint Veled... egy muszlim ferfiba vagyok szerelmes... Jo neked hogy eros tudtal maradni, es lezartad. Barcsak ne szeretnem ennyire!
2010. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
60%
Én is beleestem ebbe a hibába:(( Ráadásul ő egy Egyiptomi /Kairó/ srác.Aki színész és elég híres odakint.Állítja,hogy ő modern meg stb.........jaj próbálom a józan eszem bekapcsolva hagyni:(((((
2011. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
81%

"Állítja,hogy ő modern meg stb."


A modern muszlim az olyasmi, mint a négyszögletű kör.

2011. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
:((((
2011. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Kedves 01-07 13:37!

Remélem sikerült meggyőznie az eszednek a szívedet!


A napokban ismét megkeresett az illető skype-on.

Otthonról írt, jól van, és most van egy lány, akibe szerelmes. :)

2011. ápr. 9. 08:51
 40/42 anonim ***** válasza:
Igen sikerült:)
2011. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!