Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha már rá jöttünk, hogy a...

Ha már rá jöttünk, hogy a bibliából kivettek dolgokat, és bele is tettek, akkor miért hisztek még a bibliában?

Figyelt kérdés

Ugyebár van az a történet hogy egy kisfiú talált tekercset amin Jézus igazi tanításai voltak.Rájöttek ,hogy tényleg abból az időből származik..stb...

Abban pl:Jézus beszélt a reinkarnációról és még nagyon sok mindenről amit a bibliába tilos volt bele tenni.

De akkor most mi van?Hát ha már egyszer rájöttünk ,hogy a mostani tanítások teljesen eltérnek az igazitól ,akkor miért hiszünk még mindig a bibliában.

És egy szóval sem mondtam hogy nem hiszek istenben! csak nem értem a helyzetet!

A válaszokat köszönöm:)


2013. márc. 13. 20:57
1 2 3 4
 31/35 lsandor ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Jézus ilyet biztosan nem mondott. Az apokrif írások nem hitelesek. Az tény, hogy a Biblia szerint Isten nem tetszését vonják magukra azok, akik pusztítják a Földet, ez igaz
2013. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ez mi?ha csak egy mítosz....

2013. márc. 24. 13:04
 33/35 A kérdező kommentje:
De igazából már nem érdekel a téma mert rájöttem ,hogy ugyanazt fogjátok mondani amit eddig és még véletlenül se akarjátok megérteni amiről beszélek.Azok akik fanatikusan hisznek a mai Bibliában komolyan mondom őrültek.Ha valaki máshogy gondolkozik már erőszakosan lépnek fel és próbálják meggyőzni hogy tévednek,sőt nekem már azt is mondták hogy pokolra fogok kerülni.Egyszerűen nevetséges!
2013. márc. 24. 13:12
 34/35 lsandor ***** válasza:
Pokolra biztosan nem fogol jutni :)
2013. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Mondanak mindent, mert nem ismerik a biblia ide vonatkozo reszeit!


:D persze, mert nem olvastak el, mi?

Birom az ilyen agyalasokat. Nem hisz benne, de azert jon a einkarnacioval, hogy jezus mondta... Ezek azok, akik mindig tanulnak, de az igazságra sosem jutnak el.

2015. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!