Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusként bűnt követnék...

Katolikusként bűnt követnék el, ha református gyülekezethez csatlakoznék?

Figyelt kérdés

Most léptem be életem olyan szakaszába, hogy újra Isten felé nyitok, és ennek örülök, csak egyedül nehezen megy... Egy fiataloknak szóló református szolgálattal beszéltem, ahol nagyon jót beszélgettem, és a hölgy felajánlotta, hogy vasárnap szívesen várna a templom előtt, bekísérne és ha szeretném, be is mutatna valakinek, hogy egy közösség tagja lehessek és hogy tanuljak...

Én nem gondolnám, hogy Istennek számítana, melyik vallásban fordulunk felé (akár zsidó, muszlim, stb.), de mivel már meg vagyok keresztelve, így egy kicsit neheztelek magamra, hogy megcsalom Istent. Volt valaki hasonló helyzetben, és ilyenkor mi a teendő?



2013. márc. 19. 12:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kedves 6- is válaszolo! Református létemre egy joizut nevettem ezen a protenstáns prostituált apacas dolgon. Vicces hogy inkább látná ku...ak mint eretneknek...hihi.
2021. júl. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!