Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek is Abaddon a...

Szerintetek is Abaddon a pusztító egyenlő Jézus Krisztussal? Mert Jehova tanui szerint igen és ők meg a sáskák akiket Isten küldött, hogy sanyargassák a népet!

Figyelt kérdés

Az első gondolatom, amikor meghallottam azt a szót, hogy Abaddon egy gonosz szörny jutott eszembe róla. Aztán beírtam a keresőbe és mindehol az jött ki, hogy ő maga a gonosz (sátán).

Igazán meglepődtem azon, hogy Jehova tanui szerint viszont Jézus Krisztus! Magyarázzátok már el nekem én látom rosszul, de nem tudom elképzelni Jézust pusztítóként!



2013. jún. 6. 09:33
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
46%

Istvan35 válasza:


"A 26 -ost már többen

megcáfolták, megérvelték, de nektek csak

az az érv, amit tanultok."


Hol?


.................


MÉg utoljára: mindenhol István. MIndenhol, és mindenki. De mivel ti a saját érvrendszeretekbe vagytok bevezetve, ezért nektek nem érv semmi. Sajnos ezt nem látod, de majd lesz idő, mikor igen. Nektek válaszataitok vannak előbb, és azokra a válaszolra vannak kitalálva a kérdések. VAgyis rossz a kiindulás, és így nem lehet veletek beszélni. Így aztán nagyon furcsa, hogy minden érvetekkel inkább magatokat erősítitek, de hát ti tudjátok, hogy miér van erre szükségetek. GOndolom azért, mert ha kimarad egy hét a gyülejkezet látogatásból, oda a tudás is. Teljesen megértem. MIvel önnönmagatok körében mozogtok, ezért kivülről SEMMI NEM JUT BE. SEMMI!!!! Ezért nem értitek a válaszokat, de még a kérdéseket sem. Menj egyetemre, tanulj, és segíteni fognak megtanulni helyesen gondolkodni.


Isten áldjon.

2013. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
19%

Oké, bizonyítás helyett kb. pont erre a semmit mondó szövegre számítottam.


Isten áldjon téged is!

2013. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!