Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták szerint mi igazolja...

Ateisták szerint mi igazolja az evolúciót?

Figyelt kérdés

Szerintem az egész egy nagy kamu.


Ki Darwin, hogy megmondja, hogy honnan származik az ember? Egy ugyanolyan ember, mint te vagy én. Attól még, hogy írt egy pár könyvet (amiben semmit nem bizonyított) az ember származásáról, még nincs igaza.


Én nem azt mondom, hogy az evolúcióval foglalkozó tudósok buták Nem kezelem úgy őket, mintha butábbak lennének nálam. Sokkal többet tudnak nálam, de van valami amit én tudok és ők nem: az evolúció egy hamis tanítás. Innentől szegények egy ilyen hazugságban/ért dolgoznak egész életükben… Sajnálom őket, meg azokat is, akikbe tömik ezt a hazugságot. Ami a legnagyobb baj, hogy még csak észre sem veszik, hogy az amivel foglalkoznak nem is létezik…


ha az ember állatból fejlődött ki, akkor elvileg más emberhez hasonló, magasabb állatoknál magasabb rendű élőlénynek kellett volna kifejlődnie, nem a majomtól közös őstől, mint az ember, hanem mondjuk elefánttól közös őstől, ha az a evolúció igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után


Egyébként, ha az evolúció ennyire igaz, akkor a kereszténységről miért hallottak sokkal tobben mint arról? Akkor az evolúcionisták miért nem arra használják az idejüket, hogy az “igazságot” hirdessék, hogy a sok “tudatlan” megtudja az “igazságot”? Miért van az, hogy a Bibliát még kinyarwanda és egy csomó ilyen “ismeretlen” nyelvekre lefordították, Darwinról meg azt sem tudják, hogy volt e?! Miért van az, hogy egy igaz keresztény életét is képes Istenért adni? Azért, mert nem létezikIsten mi?!


évmilliárdokban számolni? annyi idő alatt már rég teljesen lekopott volna a földfelszín, meg az ember már kitalált volna elég hülyeséget ahhoz, hogy elpusztítsa magát jóval, már előttünk. A teremtéstől számított kb tízezer év is elég volt rá, nem hogy egy millió


Ehhez képest még soha nem tapasztaltam az evolúciót, pedig, ha lenne már kellet volna. Még szerencse, hogy senki sincs még a 10 mérföldes körzetemben aki igaznak vallja az evolúciót


Ennyiből én is írhatnák egy ezer oldalas könyvet, amiben rizsálnék mindenféle megalapozatlan tényt állítanék mondjuk a békák eredetéről. Mint Darwin: Az ember a majomtól származik. Ha ő mondhat ilyet, akkor én is mondhatok olyat, hogy a béka a haltól származik, mert tud úszni ezért hasonlít a halra… Gondolom senki nem fogadná el ezt az állítást. Darwin ugyanezt csinálta! Az ember hasonlít a majomra ezért attól származik


Nekem meg a kedvencem: "Survival of the fittest" (Darwin: Origin of Species, tehat az angol Fajok eredete). Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal. A "gyenge" noknek el kellett volna pusztulniuk, hogy az "eros" ferfiak tuleljenek, mert az erosebb el. De ez ugyebar nem tortent meg, az evolucio megint megbukott...


Ajánlom mindenkinek Dr. Kent Hovind videóit, aki tudományosan igazolja a Bibliai teremtést.


2013. jún. 21. 15:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Most sokan hörögve le fognak szólni, mert rosszul használtad az evolúció kifejezést, ahogy rengeteg ateista is szokta.
2013. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Az evolúció elmélet megtapasztalható dolgokra és a logikára épül. A teremtés meg pusztán kinyilatkoztatás, így volt és kész. Isten létének tudományos bizonyítása meg nyilvánvalóan paradoxon.
2013. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

"igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után "

Megmondja...Véged van és különböző cuccokra bomlik a tested.


" Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal."

Ez egy baromság és nem igaz. Csak még ezt akartam írni.


A többire most nem reagálnék, mert kicsit provokálóan írtad ki a kérdést. De megcáfolható minden állításod neked is, meg nekik is, meg a cáfolások is. Minden.

De nem bírom ezt a meleget :D

2013. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

> Ateisták szerint mi igazolja az evolúciót?

Például egy rakás átmeneti fosszília.

[link]

A tényekkel nehéz vitatkozni...

2013. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 schocko ***** válasza:
100%
A békák a halaktól származnak...olykor elmehetnél egy természettudományi múzeumba..."tudományosan igazolja a Bibliai teremtést"-komolyan?...Tudod mi az a tudomány?...nézz utána!...
2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiragadok pár dolgot, mert amúgy hosszú lenne.


"Egyébként, ha az evolúció ennyire igaz, akkor a kereszténységről miért hallottak sokkal tobben mint arról?"

Mert kényelmesebb, egyszerűbb válaszokat ad, amik jobban emészthetők az egyszerű átlagembernek. (Mint pl. neked.) A másik, hogy az evolúció, mint elmélet, fiatalabb a kereszténységnél.


"Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal."

Most komolyan. :DDD Szerinted ha a nők "kihalnak", csak a férfiak téblábolnak a Földön, az milyen evolúciós előnyt jelentene? :))

Egyébként megsúgom, hogy a nők sokmindenben erősebbek voltak (pl. agyban, ügyességben, stb.), mint más rivális faj. Ez nem olyan, mint a Hegylakó, hogy néha összefutott két ember, összecsaptak, és a végén csak egy maradhat. :))

2013. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"ha az ember állatból fejlődött ki, akkor elvileg más emberhez hasonló, magasabb állatoknál magasabb rendű élőlénynek kellett volna kifejlődnie, nem a majomtól közös őstől, mint az ember, hanem mondjuk elefánttól közös őstől, ha az a evolúció igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után"


Esküdni mernék, hogy ez egy mondat. Legalábbis annak tűnik.


A halállal kapcsolatban: Eleve feltételezed, hogy lesz velünk (a lelkünkkel?) valami a halálunk után. Már itt hibás az érvelés.

Ha kikapcsolod a rádiót, hova tűnik a hang?

Ha lekapcsolod a lámpát, hova tűnik a fény?

Hiszen nem tűnhet el csak úgy, valahova biztos kerül. :))

2013. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm ... mintha a Bibliára ismernék:

"Ennyiből én is írhatnák egy ezer oldalas könyvet, amiben rizsálnék mindenféle megalapozatlan tényt állítanék..."


Komolyan mondom kedves kérdező, te önmagad paródiája vagy.

2013. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
off: Kérdező! Áruld el nekem kérlek, hogy miért ilyen fontos számodra mindez? Az ateisták nem alkotnak közösséget és nem gondolkodnak egyformán a világ keletkezéséről. Van, akit egyáltalán nem is érdekel, mi volt régen. Ha támadni akarod őket, akkor ezzel a kérdéssel semmit sem érsz el. Ha meg tényleg az evolúció érdekel, és annak esetleges bizonyítékai, rengeteg helyen utána olvashatnál, és jobb válaszokra lelnél, mint itt.
2013. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom, még a keresztények sem vitatják az evolúciót, mert bizonyítva van.


Legnagyobb hülyeség:

"Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal."


Én elhiszem, hogy nem vagy túl jó biológiából, és szerinted a biológia hülyeség, de szerinted ha nem lennének nők, akkor férfiak lennének? Vagy ki szülné a férfiakat? Mellesleg meg az "erősebb" férfi nem megvédi a "gyengébb" női nemet a fejlettebb állatoknál, ugyanis különben kihalnának.

2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!