Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták szerint mi igazolja...

Ateisták szerint mi igazolja az evolúciót?

Figyelt kérdés

Szerintem az egész egy nagy kamu.


Ki Darwin, hogy megmondja, hogy honnan származik az ember? Egy ugyanolyan ember, mint te vagy én. Attól még, hogy írt egy pár könyvet (amiben semmit nem bizonyított) az ember származásáról, még nincs igaza.


Én nem azt mondom, hogy az evolúcióval foglalkozó tudósok buták Nem kezelem úgy őket, mintha butábbak lennének nálam. Sokkal többet tudnak nálam, de van valami amit én tudok és ők nem: az evolúció egy hamis tanítás. Innentől szegények egy ilyen hazugságban/ért dolgoznak egész életükben… Sajnálom őket, meg azokat is, akikbe tömik ezt a hazugságot. Ami a legnagyobb baj, hogy még csak észre sem veszik, hogy az amivel foglalkoznak nem is létezik…


ha az ember állatból fejlődött ki, akkor elvileg más emberhez hasonló, magasabb állatoknál magasabb rendű élőlénynek kellett volna kifejlődnie, nem a majomtól közös őstől, mint az ember, hanem mondjuk elefánttól közös őstől, ha az a evolúció igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után


Egyébként, ha az evolúció ennyire igaz, akkor a kereszténységről miért hallottak sokkal tobben mint arról? Akkor az evolúcionisták miért nem arra használják az idejüket, hogy az “igazságot” hirdessék, hogy a sok “tudatlan” megtudja az “igazságot”? Miért van az, hogy a Bibliát még kinyarwanda és egy csomó ilyen “ismeretlen” nyelvekre lefordították, Darwinról meg azt sem tudják, hogy volt e?! Miért van az, hogy egy igaz keresztény életét is képes Istenért adni? Azért, mert nem létezikIsten mi?!


évmilliárdokban számolni? annyi idő alatt már rég teljesen lekopott volna a földfelszín, meg az ember már kitalált volna elég hülyeséget ahhoz, hogy elpusztítsa magát jóval, már előttünk. A teremtéstől számított kb tízezer év is elég volt rá, nem hogy egy millió


Ehhez képest még soha nem tapasztaltam az evolúciót, pedig, ha lenne már kellet volna. Még szerencse, hogy senki sincs még a 10 mérföldes körzetemben aki igaznak vallja az evolúciót


Ennyiből én is írhatnák egy ezer oldalas könyvet, amiben rizsálnék mindenféle megalapozatlan tényt állítanék mondjuk a békák eredetéről. Mint Darwin: Az ember a majomtól származik. Ha ő mondhat ilyet, akkor én is mondhatok olyat, hogy a béka a haltól származik, mert tud úszni ezért hasonlít a halra… Gondolom senki nem fogadná el ezt az állítást. Darwin ugyanezt csinálta! Az ember hasonlít a majomra ezért attól származik


Nekem meg a kedvencem: "Survival of the fittest" (Darwin: Origin of Species, tehat az angol Fajok eredete). Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal. A "gyenge" noknek el kellett volna pusztulniuk, hogy az "eros" ferfiak tuleljenek, mert az erosebb el. De ez ugyebar nem tortent meg, az evolucio megint megbukott...


Ajánlom mindenkinek Dr. Kent Hovind videóit, aki tudományosan igazolja a Bibliai teremtést.


2013. jún. 21. 15:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Minek teremt egy hihetetlenül

analitikus, racionális és egyáltalán

logikus isten,egy teljesen fölösleges

szemet?"

Passz, nem tudom. De ahogy Kárhozottak linkje is bizonyítja, nem biztos, hogy az ember mindent tud egy olyan bonyolult szervről, mint a szem, lehet hogy van célja, csak még nem fedezték fel. Azt pedig ne hidd hogy én nem találnék olyan kérdést, amire meg te nem tudnád a választ, csak ti az iyen kérdésekre egyből ráfognátok, hogy csak "rések istene érv".

2013. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
István:Nyomd el magad szerintem.
2013. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves "istenhívő" barátaim!

Bár több száz bizonyítékot tudnék hozni azt bizonyítva, hogy az "istenetek" nem létezik de ehelyett csak ezt hozom ide:

[link]

Kérlek mielőtt eretnekség vádjával elégetnétek ezt a weboldalt olvassátok végig kérlek.


Az emberek csak azért hittek Istenben, mert valamivel magyarázni kellett a dolgokat, és ha hisznek valamiben, akkor jobban érzik magukat.

Viszont az is bizonyított, hogy világegyetemünkben csak kvarkok, az őket összetartó gluonok és energia van. A kvarkokból épült fel a proton, neutron (nukleonok), mezonok, stb. Persze ezek könnyen kialakultak, ahogy egyre kevesebb energiájuk volt, és össze tudták tartani a kvarkokat a gluonok és a nukleonokat a mezonok. Ez még mindig így van a csillagokban. A szén egy atom, ami a csillagokban keletkezett. Mivel 4 fele köt, belőle indul ki a szerves kémia. Aztán ezek az alap molekulák összeállnak bonyolultabbakká, és létrejönnek a legkezdetlegesebb fajok. Ezek pedig már könnyen tudnak fejlődni, alkalmazkodni (ha nem hiszed, nézz utána az átmeneti fajoknak).

Csak hogy mindenki értse:

A csillagokban atommagok ütköznek össze és egyesülnek (először hidrogénből lesz hélium, aztán egyre nehezebb atommagok). Isten nem fúzionál atommagokat:D

A vallásos emberekhez lenne egy kérdésem:

Isten hogy keletkezett? Ő miből van? És ő ott volt az ősrobbanás előtt, aztán az emberi agy számára felfoghatatlanul kicsi kvarkokat rakott össze, ragasztóként gluonokat használva? Aztán miután sikerült szenet,és az élethez szükséges anyagokat létrehoznia,utána vegyészkedett ezekkel, hogy élőlények keletkezzenek belőlük (több milliárd faj)!?? Na ne röhögtess...


Ezzel szemben a vallásos emberek mivel bizonyítják igazukat…:D

(tuckos2 és troll2)

Dárdai Bence & Takács Márton

2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ezen kívül még több ezer dologgal lehetne alátámasztani az evolúció elméletet.:)
2014. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig ez az erősebb túl él dolog ez az egész fajra vonatkozik, mind a faj hímjeire, mind a faj nőstényeire.

a homo sapiens sapiens, azaz ember fajba tartoznak a faj nőstényei is. De ez a fajokra még ma is vonatkozik.

Viszont mi egy kicsit már beleszóltunk az evolúció történetébe, mert az orvostudomány szinte minden embert meg tud menteni. Természetesen ahogy az orvosok megszűnnének, az embereknél is visszaállna az !!!EVOLÚCIÓ!!! rendje.

2014. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha megfigyeled, az evolúció még ma is úgy működik, mint régen.

Fajok halnak ki, vagy alkalmazkodnak

2014. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!