Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták szerint mi igazolja...

Ateisták szerint mi igazolja az evolúciót?

Figyelt kérdés

Szerintem az egész egy nagy kamu.


Ki Darwin, hogy megmondja, hogy honnan származik az ember? Egy ugyanolyan ember, mint te vagy én. Attól még, hogy írt egy pár könyvet (amiben semmit nem bizonyított) az ember származásáról, még nincs igaza.


Én nem azt mondom, hogy az evolúcióval foglalkozó tudósok buták Nem kezelem úgy őket, mintha butábbak lennének nálam. Sokkal többet tudnak nálam, de van valami amit én tudok és ők nem: az evolúció egy hamis tanítás. Innentől szegények egy ilyen hazugságban/ért dolgoznak egész életükben… Sajnálom őket, meg azokat is, akikbe tömik ezt a hazugságot. Ami a legnagyobb baj, hogy még csak észre sem veszik, hogy az amivel foglalkoznak nem is létezik…


ha az ember állatból fejlődött ki, akkor elvileg más emberhez hasonló, magasabb állatoknál magasabb rendű élőlénynek kellett volna kifejlődnie, nem a majomtól közös őstől, mint az ember, hanem mondjuk elefánttól közös őstől, ha az a evolúció igaz lenne akkor megmondaná, hogy mi lesz az emberrel a halála után


Egyébként, ha az evolúció ennyire igaz, akkor a kereszténységről miért hallottak sokkal tobben mint arról? Akkor az evolúcionisták miért nem arra használják az idejüket, hogy az “igazságot” hirdessék, hogy a sok “tudatlan” megtudja az “igazságot”? Miért van az, hogy a Bibliát még kinyarwanda és egy csomó ilyen “ismeretlen” nyelvekre lefordították, Darwinról meg azt sem tudják, hogy volt e?! Miért van az, hogy egy igaz keresztény életét is képes Istenért adni? Azért, mert nem létezikIsten mi?!


évmilliárdokban számolni? annyi idő alatt már rég teljesen lekopott volna a földfelszín, meg az ember már kitalált volna elég hülyeséget ahhoz, hogy elpusztítsa magát jóval, már előttünk. A teremtéstől számított kb tízezer év is elég volt rá, nem hogy egy millió


Ehhez képest még soha nem tapasztaltam az evolúciót, pedig, ha lenne már kellet volna. Még szerencse, hogy senki sincs még a 10 mérföldes körzetemben aki igaznak vallja az evolúciót


Ennyiből én is írhatnák egy ezer oldalas könyvet, amiben rizsálnék mindenféle megalapozatlan tényt állítanék mondjuk a békák eredetéről. Mint Darwin: Az ember a majomtól származik. Ha ő mondhat ilyet, akkor én is mondhatok olyat, hogy a béka a haltól származik, mert tud úszni ezért hasonlít a halra… Gondolom senki nem fogadná el ezt az állítást. Darwin ugyanezt csinálta! Az ember hasonlít a majomra ezért attól származik


Nekem meg a kedvencem: "Survival of the fittest" (Darwin: Origin of Species, tehat az angol Fajok eredete). Ez azt jelenti, hogy az erosebb tulel a tobbi meghal. Ha ez igy lenne, akkor nem lennenek nok, mert ok gyengebbek a ferfiaknal. A "gyenge" noknek el kellett volna pusztulniuk, hogy az "eros" ferfiak tuleljenek, mert az erosebb el. De ez ugyebar nem tortent meg, az evolucio megint megbukott...


Ajánlom mindenkinek Dr. Kent Hovind videóit, aki tudományosan igazolja a Bibliai teremtést.


2013. jún. 21. 15:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Keresztény vagyok és hiszek az evolúcióban, csak a véletlenben nem.
2013. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 hollófernyiges ***** válasza:
Volt neked már erről kérdésed, írjál inkább abba.
2013. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy ezen a kérdésen sírjak-e vagy nevessek.


Poénnak hihetetlenül jó, de ha a kérdező komolyan írta, akkor sajnálom őt, hogy ennyire ostoba.

De ez van, hülyék mindig is voltak, vannak és lesznek.

2013. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Bakker,te tuti hogy vagy Máté Csernus vagy,vagy pedig Lokifan777.


Szia,én vagyok Áron Pataki a You tuberól!


Látom a GYAK-on is elkezdted terjeszteni a hülyeségedet.


Az oldalon csak Poliateista néven találsz.


Ugye jól gondoltam hogy te vagy?


Ja egyébként emberek,figyelem figyelem!


Én a kérdezővel (ha eltaláltam kilétét) 3-4 hónapon át vitáztunk az evolúcióról,abiogenézoisről,sőt néhol még az elméleti fizika is feljött.Véleményem:A kérdezőnek egyik témában sincs meg a legalapvetőbb tudása sem,úgy hogy senki ne húzza fel magát azon,ha elolvasta a sületlenségeit.


Poliateista,azaz ÁRon pataki

2013. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön tudtam, hogy olvastam már valahol ezt a bődületes baromságot!


Lehet, hogy pont itt gyk-n, csak törölték, de még így is benyomtad pár helyre:

[link]

[link]


Eredetileg tételesen szét akartam cincálni a hülyeségedet, de rájöttem, hogy csak egy low IQ troll vagy, akinek épp csak annyi esze van, hogy tud önállóan lélegezni, szóval részemről ennyi lenne.

2013. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

"Megsúgom, még a keresztények sem

vitatják az evolúciót, mert bizonyítva

van."


Nem, az evolúció nincs bizonyítva. nincs bizonyítva, hogy minden állat evolúciós fejlődés során jött volna létre.

2013. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 schocko ***** válasza:
100%

Akkor melyik állat különbözik annyira a többitől, hogy ellentmond az evolúciós törvényszerűségeknek?...

Aibo, Pikachu, Tamagotchi nem ér...

2013. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem, de ő akkor (sem) fogadná el az evolúciót, ha az utolsó, még fel nem fedezett baktériumot is visszavezetnék az ősrobbanásig.


De persze isten van, mert van és kész.

2013. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik.
2013. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

István:Egy gyors kérdés:A hidasgyikok ma már teljesen inaktív 3. szeme mi célt is szolgál az isteni tervben?Nem képes semmilyen hullámhosszú elektro-mágneses sugárzást se észleni,also vak.Minek teremt egy hihetetlenül analitikus, racionális és egyáltalán logikus isten,egy teljesen fölösleges szemet?


Még van néhány ilyen érdekesség a világban,de először erre kérném a választ,mert hát a svédasztalt se egyszerre zabáljuk föl.Majd ha erre jött válasz jön a kövekező.Ha 50-60 ilyen biológiai anomáliára adsz egy elfogadható kreacionista magyarázatot,akkor kezdheted fikázni az evolúciót.


Poliateista

2013. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!