Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan aki valamilyen...

Van itt olyan aki valamilyen szekta tagja volt, de már otthagyta?

Figyelt kérdés
Tehát érdekelne hogy vannak-e itt olyan emberek akik beléptek valamilyen szektába mint például Jehova tanúi, Hit Gyülekezete, Krisnások, Szcientológia és a többi... és már kiléptek. Őszinte leszek... tehát azért érdekelne a dolog mert épp egyfajta "tanulmányt" írok a különböző szektákról, működésükről, miképpen manipulálják az embereket stb... És ha lenne egy két ilyen egykori tag, akkor nagyon hálás lennék ha adna egy kis beszámolót, hogy őt hogyan manipulálták, és hogyan jött rá arra amit tesznek vele, és hogy volt-e valamiféle következménye a kilépésének.

2013. júl. 21. 16:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%

,,Senki nem azt kérdezte hogy SZERINTED mi az igazság".

Kérdező, mi TUDJUK HOGY MI AZ IGAZSÁG, nem gondoljuk. Amúgy a Hit Gyülekezete NEM szekta!!! Nézz utánna ha nem tudod a definícióját.


A Hit Gyülekezete egyik aktív tagja

2013. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm nemrég lépett be a Jehovákhoz....hát...szerintem csúnyán szekta!!!!Elmesélt dolgokat pl:mindíg van nála egy papír hogy ha baleset éri akkor nem fogadhat el sem vért sem szervet sem vérkészítmény....Tesóm rendőr és ő mondta hogy igen,ezt ők törvényesen kihisztizték maguknak.Szerintem ezek a "tanítások" olyan dolgok hogy ha leülök valakivel szemben és folyamatosan mondom neki hogy a víz piros akkor egy idő után ő elfogja hinni ezt nekem.
2013. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!