Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én katolikus iskolába járok...

Én katolikus iskolába járok és kaptunk egy házi feladatot a nyárra. A pokolról kell egy tíz oldalas esszét írni és leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Leírnátok pár mondatban 5-10 mondatban, hogy mi a véleményetek a pokolról? Létezik, kik kerülnek oda, milyennek képzelitek el.... Nekem van egy elképzelésem, csak kíváncsi vagyok más véleményére is.
2013. aug. 7. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindent átfogsz érezni, amit adtál másoknak. Úgy is, mintha te kapnád és az ő érzéseikkel együtt is.

Aztán saját magaddal kell együtt élned. ha egoisták vagytok, nem lesz túl kellemes...

2013. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A leírásokban közös, hogy mindegyikben van egy nagy hiányérzet, ami soha nem lelhet kielégülést. Ez megjelenik fuldoklásként, szomjazásként és még sok más alakban. Egy másik közös a reményveszteség, hogy tudják, Isten bocsánatát nem nyerhetik el soha többé.

Elképzelésem szerint a lelki kínok testi kínokká is alakulnak. Lehet, hogy dolgozni is kell a pokolban.

2013. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Biztos meleg van, szóval kabátot nem vinnék. Vasvillával szurkálnak, szóval a vendéglátás nem az igazi. A cigit viszont bármikor betudod gyújtani, nem kell tarhálni tűzet. Meg azt mondják a kártya az ördög bibliája, szóval biztos jó pókerpartik vannak lent. Ha már tüzes hely, biztos van tüzes víz is (viszont nincs behűtött sör). Sok az ismerős lent. Fűtésszámlát nem kell fizetni, viszont szurokban fürdetnek, úgyhogy inkább nem fürdök. Dezodort golyóst vinnék, mert a fújós leégeti a hónaljszőröm. Na hát úgy ennyi hirtelen, remélem meg van 10 mondat!
2013. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, és grillezni is jókat lehet!
2013. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!