Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki öngyilkos lesz,...

Ha valaki öngyilkos lesz, akkor kerülhet még a mennybe?

Figyelt kérdés
2007. okt. 2. 21:32
1 2
 11/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
63%

"Az oké, hogy a középorban még hittek ilyenekben, de ma már szerintem ez elég gáz..."

Szerintem meg a középkorban nem volt

újraélesztés

korregressziós hipnózis

kábítószer

hatékony meditációs technika

média (arra hogy megbeszéljék a tapasztalatokat)


Ezért van az, hogy manapság sokkal TÖBBEN tudják, hogy van élet az élet után. Ez nem ugyanaz, mint a menny és pokol, de LÉTEZIK és amennyire én tudom és emlékszem, elég barátságos hely. (Viszont a legnagyobb leb@szásokat kitől szoktuk kapni? Igen, a barátainktól. És a lelkiismeretfurdalás is elég sz@r érzés.)

2010. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

"Az oké, hogy a középorban még hittek ilyenekben, de ma már szerintem ez elég gáz..."

Szerintem meg a középkorban nem volt

újraélesztés


Jézus?


korregressziós hipnózis

kábítószer


ó, dehogynem...


hatékony meditációs technika


kérdeznéd meg a tibetieket, vagy a Védikus korban élőket...


média (arra hogy megbeszéljék a tapasztalatokat)


"Ezért van az, hogy manapság sokkal TÖBBEN tudják,"

Nem tudják, max feltételezik.


Akkor is voltak már guruk, akik mindenfélét tudtak. Más kérdés, hogy ők nem dicsekedtek vele.

2010. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
63%
Senki sem tud semmit
2010. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Bár az öngyilkosságot nem lehet jogosnak ítélni, vigasztaló tudni, hogy szeretteink jövőbeni kilátása Istentől függ, aki teljesen megérti azokat a gyengeségeket és gyarlóságokat, amelyek valakit ilyen elszánt tett elkövetésére indítanak. A Biblia ezt írja Jehováról: „a milyen magas az ég a földtől, olyan nagy az ő kegyelme az őt félők iránt. A milyen távol van a napkelet a napnyugattól, olyan messze veti el tőlünk a mi vétkeinket. A milyen könyörülő az atya a fiakhoz, olyan könyörülő az Úr az őt félők iránt. Mert ő tudja a mi formáltatásunkat; megemlékezik róla, hogy por vagyunk” (Zsoltárok 103:11–14)
2016. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!