Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Szerintetek...

Keresztények! Szerintetek miért élhetnek vallásos keresztény emberek nyomorban? A létminimum alatt?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert én is ilyen vagyok, keresztény de mégis nagyon szegény vagyok. Szerintetek Isten képes arra hogy jobbra fordítsa a sorsomat?

2013. okt. 29. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pesten lehet találni sok diákmunkát, mosogatás...legyél élelmesebb...
2013. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sosem volt saját lakásunk.


Bejárni nem tudok mert 4 óra az út vonattal. (és ez csak oda, vissza megint 4 lenne)


Leköltözni nem szeretnék semmiképp, utáltam vidéken lakni.

A munkát mindenképp megpróbálom, csak kevés a szabadidőm mert több kreditet vettem fel mint kellett volna és nyelvvizsgára is készülnöm kell.

2013. okt. 30. 09:17
 23/25 anonim ***** válasza:
Más is megoldja, old meg te is. Szia...
2013. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem keresztényként annyit tudok tanácsolni, hogy ne kívülről várd a segítséget. Ez igaz bármilyen más problémára is. Úgy nem lesz lottó ötösöd, hogy még lottót sem veszel (ez csak példa, nem kötelező venni).

Képzeld, másnak is vannak gondjaik. Énnekem is volt olyan, hogy nem hogy "nem jut annyi kajára, amennyi kéne", hanem egyáltalán nem jutott. Hó végén még volt egy kis maradék lencse otthon, azt főztem meg, simán, sós vízben, mert egy nyamvad tejfölt nem tudtam venni, és azt ettem napokig. Kétszer kapcsolták le az áramom, egyszer a gázt.

De el kezdtem a költségeimet átgondolni, el kezdtem spórolni, és most ott tartok, hogy már félretett pénzem van. Úgy, hogy közben ugyanott dolgozok, ugyanannyiért.


Még annyit tennék hozzá, hogy ne azt nézd, hogy másnak mi van, ami neked nincs, hanem azt nézd, amid van. Nem azért, mert ne légy irigy, hanem ez a fajta gondolkozás csak bánatot fog okozni.

2013. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Szeressük egymást ***** válasza:
Szegények mindig lesznek köztünk. De Te tarts ki. Ne elégedetlenkedj, hanem azért is adj hálát ami van, és a céljaidon tartsd a gondolataid ne a szükségeken.
2013. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!