Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet hogy egyértelmű a...

Lehet hogy egyértelmű a válasz erre, de gondolom hogy Isten nem nézi jó szemmel a hegy keresztény lány és egy wicca fiú szeretik egymást, igaz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 15:59
1 2 3 4
 31/33 Frigg ***** válasza:

Wááá, könyörgöm, komolyan mondom ESEDEZEM!!! A Wiccának az ég világon SEMMI, ismétlem SEMMI köze se a gonoszhoz, se a sátánhoz, se a sátánizmushoz, ördögimádáshoz, semmi ilyenhez. Tudom, mert én is ezt a vallást képviselem. Az első és legfontosabb parancs, hogy NE ÁRTS MÁSOKNAK! Semmi gonosz nincs ebben a vallásban, nem gonoszabb, mint a buddhizmus, katolikus vagy bármelyik másik vallás.


Kérdező: ha mi azt mondjuk, hogy ez rossz dolog, eldobog magadtól a párod? Komolyan? Nem fogsz a pokolra jutni! Szereted őt? Igen. Ő szeret téged? Igen. Ha meg tudjátok beszélni a vallásbeli különbségeket, nem kell ezen aggódnod. Neki is ugyan úgy megvan a joga a saját vallásához, mint neked. Nem gondolnám, hogy ő is ilyesmiken filozofálna, mint te. Tiszteld meg ennyivel, ha tényleg szereted. Isten nem fog feletted ítélkezni emiatt..


23/N

2013. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: Saját akaratod van! Élj vele! Hogy szeretnéd leélni az életedet? Életed végéig azon akarsz filozofálni, hogy ,,mi lett volna, ha...,, ? Válaszd a szerelmet! És ha ő az igazi? Egész életedben bánthatod, ha eldobod magadtól! A döntés a tiéd.
2013. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én keresztény létemre teljesen ateista fiúval kezdtem. 1-2 hónap után én is elbizonytalanodtam, hogy mi lesz velünk később, de addigra nagyon megzerettük egymást. A fiú hallani sem akart a kereszténységről, de azt elfogadta, hogy én gyakoroljam a hitemet. Megkérdeztem az Urat hogy mi lesz így velünk,aztán elég sok jelet kaptam, hogy maradjak vele, mert meg fog változni. Imádkoztam elég sokat, hogy az Úr tegyen csodát, mert nagyon szerettem. Egy évre rá megtért, aztán elvett feleségül, már gyerekeink vannak, együtt járunk gyülekezetbe.

Szóval az Úr fantasztikus, csodálatosan alakítja a dolgokat. De nincs recept sajnos a kérdésedre. Nem merem azt mondani, hogy csak így vagy csak úgy a jó. Minden teljesen egyedi. De abban biztos vagyok, ha megkérdezed Istent fog válaszolni neked is és érezni fogod, hogy mi a helyes, csak nagyon kell figyelni.

2013. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!