Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti elfogadjátok...

Keresztények, ti elfogadjátok a melegeket?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem dobáljátok meg őket, nem fujjogtok, de el is fogadjátok őket?

Nemrég volt egy kisebb vitánk erről az egyik mélyen hívő barátnőmmel, szerinte nem helyes, hogy manapság az az elterjedt, hogy mindenkit elfogadunk, mert a homoszexualitás nem normális. Én viszont ezzel nem értek egyet.

Ti mit gondoltok?


2013. dec. 27. 17:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Tényleg elhúzhatnál már Kútásó a 0%-os VÁLASZAIDDAL együtt, épp most jöttem haza a barátommal vacsoráztam boldogságban, együtt voltunk egyébként dél óta, és te? Gondolom csak itt szidni tudod a melegeket... Sokat érhet a személyiséged :D. Amint már mondtam a keresztény barátaim elfogadtak és örömmel vannak a barátommal is és velem is :) Csak te nem fogadod el a boldog embereket, mert a te életed a személyiségedből megítélve egy unalmas siralmas élet lehet... Szerintem előbb jut az ilyen ember a pokolra, amilyen Te vagy, aki más boldogtalanságát kívánja...
2014. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Kútásó ***** válasza:
0%
Hát én ma jobbik gyűlésen voltam. Asszonyom ma este nem akart szexelni velem, de ennek ellenére jó napom volt. Mondtad, hogy van keresztény barátod aki tolerálja a bűnötöket. Hát én nem nevezném kereszténynek az ilyet. De lehet hogy csak nem akart megbántani titeket.
2014. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Hoppá hoppá, már 17%os vagy... Ja ha jobbikos vagy akkor már mindent értek, ők ilyen földhöz ragadt bunkók mint Te. Tudtommal a barataimwmimden vasárnap járnak templomba és rengeteget vagyok Velük, nem hiszem, hogy hazudnának nekem.
2014. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Kútásó ***** válasza:
0%

Nem kell azért megharagudnotok mert valaki megmondja nektek az Igazságot.


Péter apostol írja;



"És ha Sodoma és Gomora városait

elhamvasztotta, végromlásra kárhoztatta,

például tévén azokra nézve, a kik

istentelenkedni fognak;

És ha megszabadította az igaz Lótot, a ki az

istenteleneknek fajtalanságban való

forgolódása miatt elfáradt;

(Mert amaz igaz, azok között lakván, a

gonosz cselekedeteket látva és hallva, napról-

napra gyötri vala az ő igaz lelkét):

Meg tudja szabadítani az Úr a kegy

eseket a

kísértésekből, a gonoszokat pedig az ítélet

napjára büntetésre fenntartani."

2Pét. 2.6

2014. márc. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 MrPifta ***** válasza:
és ebben az idézetben hol van benne, hogy mindenki meleg volt, és azért pusztította el a két várost?
2014. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Minek foglalkoztok vele?

Aki egy mások által írt könyv alapján éli az életét szerintetek az normális?

Nem kell őt meggyőzni semmiről.Éljen így.Csak nem jöjjön ide butítani másokat.

2014. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Kútásó ***** válasza:

Az embernek irgalomra van szüksége leginkább. Ha Jézus megtudja nyitni egy vak szemét, akkor a bűn fogságából is ki tudja szabadítani az embert.


Az 1 Móz 19,4 -ben van leírva amikor a Szodoma férfiai fajtakankodni akartak Lót vendégeive. A két férfitestben megjelent angyallal.


A Biblia Isten beszéde. A keresztények elfogadják azt a tényt, hogy minden szava igaz, és a parancsolatihoz szabják az erkölcsi nívót.


A Biblia szerint a homoszexualitás bűn, aberáltság és elfajzás, tehát a keresztények nem fogadják el a melegeket.


Az úgymond keresztény barátotok aki toleráns veletek szemben, lehet hogy "latens homo" vagy egyszerűen képmutató.

2014. márc. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
A te elméleted alapján a fél kereszténység a pokolra jutna, hiszen rengeteg ember megcsalja a párját akár egy csókkal is, például egyik barátom (aki nem keresztény)már vagy 2szer megcsalta a barátnőjét egy év alatt, én ettől undorodom, és örök életemben hűséges leszek a barátomhoz, szóval úgy gondolom, hogy nincsen igazad és ne ítélkezz Mások felett!
2014. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
De nézzük a tényeket, te ebben hiszel, Oké elfogadom, én és sok más ember rajtam kívül máshogy gondolkozik, te is Fogadd el ezt, és hagyj boldogan élni másokat...
2014. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Kútásó ***** válasza:
0%

Jézus figyelmeztette az embereket, hogy a széles út, amin az emberek nagy része jár a halálba visz. Kevesen vannak azok, akik az életre vivő keskeny utat megtalálják. Ha igaz a Biblia, akkor a homokosok a pokokra fogbak jutni mind. (A kereszténységben van egy bizonyos erkölcsi nívó)

Az igazságot egyébként sem a mi vitánk dönti el. Ha van pokol akkor, az akkor is van, ha mi nem hiszünk benne, ha meg nincs, akkor meg nincs.

2014. márc. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!