Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti elfogadjátok...

Keresztények, ti elfogadjátok a melegeket?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem dobáljátok meg őket, nem fujjogtok, de el is fogadjátok őket?

Nemrég volt egy kisebb vitánk erről az egyik mélyen hívő barátnőmmel, szerinte nem helyes, hogy manapság az az elterjedt, hogy mindenkit elfogadunk, mert a homoszexualitás nem normális. Én viszont ezzel nem értek egyet.

Ti mit gondoltok?


2013. dec. 27. 17:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, te ebben hiszel én meg abban az Istenben aki jutalmat ad a hűségem miatt :) Nem kell ezt tovább vitatni. A te elmeleted Számomra azért sem tetszik mert az emberek 70 százaléka a véleményem szerint a pokolra kerül, Köztük rengeteg általad nagyra méltatott jobbikos is...
2014. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Meg vagyok keresztelve, de nem vagyok az a "minden héten templomba járó ember".


Nekem semmi bajom a meleg emberekkel. Rengeteg híres művész van/volt, aki a saját neméhez vonzódik és megis sokat adtak a világnak. Nekem amúgy nagy vágyam az, hogy egyszer mindenki bulizzon egy hatalmasat a Pride-on mindenféle interakció nélkül. Mennyivel szebb lenne a világ ha tenyleg elfogadnak az emberek egymást!


20L

2014. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Ja és #nyitottakvagyunk!!! Kívánom , hogy mindenki egy kicsit nyitni tudjon a mások fele -es most nem csak a melegekre gondoltam.
2014. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 MrPifta ***** válasza:
megosztom veletek is ezt, remélem hasznos!
2014. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Kutásó: ne merd magad kereszténynek nevezni! Legalábbis amíg nem változtatsz.
2014. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell fogadni ez természetes dolog, az állatvilágban is megfigyelhető.
2015. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!