Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezete, ciki, ha nem...

Hit Gyülekezete, ciki, ha nem dobok be semmit a kosárba?

Figyelt kérdés

Első alkalommal nem dobtam be, mivel még új voltam. Most kb. ötödjére megyek, de konkrétan nincs pénzem, épp annyi lesz, hogy tudjak szendvicset venni. :D Most csak megértik, hogy nem akarok éhenhalni, nem? :D

Eddig dobtam olyan 100-200 forintot.


2014. jan. 5. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A pénzedet értelmesebbre is költhetnéd, mint egy szekta támogatására. Add inkább a Vöröskeresztnek..
2014. jan. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem... :D
2014. jan. 5. 02:27
 3/11 eric_one ***** válasza:

Nem ciki, ne is érezd annak, és nem is kötelező, nem is tartják számon hogy mikor, és mennyit dobtál. Ezt csak Te tudod, meg Isten aki a szívek ismerője. Ő pedig másképpen tekint erre, íme egy részlet Lukács evangéliuma 21. rész


Jézus felnézett, és látta, hogyan teszik a gazdagok a Templom*

perselyébe az ajándékaikat. Meglátott egy szegény özvegyasszonyt is,

aki két rézpénzt* dobott a perselybe. Ekkor így szólt: „Igazán mondom

nektek: ez a szegény özvegyasszony többet tett a perselybe, mint bárki más.

Mert a gazdagok abból a pénzből adtak, amelyre nem volt szükségük, de ez

az özvegyasszony a szegénységéből adott oda mindent: az egész vagyonát.”

2014. jan. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Miért egy ilyen agyat átmosó szektába mégy? Előbb-utóbb fizetned kell nekik.
2014. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Őszintén megmondom, én sem szoktam egy százasnál többet bedobni. A szendvics viszont elég drága, inkább készíts magadnak otthon.
2014. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Mond nekik, hogy "Isten fizesse". Vagy mikor odaér akkor kérdezd meg, hogy mire megy a pénz, ha azt mondja a szegényeknek, akkor vegyél ki egy kicsit
2014. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ételre kell, miért nem veszel ki belőle! Neked gyűjtik, ember!


Máté Evangyélioma 12. rész

3. Ő pedig monda nékik: Nem olvastátok-é, mit cselekedett Dávid, mikor megéhezett vala ő és a kik vele valának?

4. Hogyan ment be az Isten házába, és ette meg a szentelt kenyereket, a melyeket nem vala szabad megennie néki, sem azoknak, a kik ő vele valának, hanem csak a papoknak?

2014. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki olyan szegény, hogy alig van pénze kajára, az valószínűleg a lehető legolcsóbb megoldást fogja választani. Tehát készít magának egy szendvicset 50 Ft-ért, és nem a szendvicsautomatából veszi meg 300-ért. Ha pedig jártál ott, akkor pontosan tudod, hogy senkinek nem kell megértenie semmit, mivel a kutya nem nézi, adsz-e, és ha igen, akkor mennyit. Az egész pontosan úgy működik, mint a katolikus templomokban is, hogy járnak körbe a kosárral, és aki akar, az beledob.
2014. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ettem itthon is, de az ottani szendvics nagyon finom. Végül kiderült, hogy nincs is rá pénzem, úgyhogy inkább bedobtam a kosárba.
2014. jan. 5. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy finom. :)
2014. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!