Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretne-e valaki bibliát...

Szeretne-e valaki bibliát tanulmányozni egy Jehova tanujával?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 05:24
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
kedves 17.20 a leírtak alapján te nem vagy tanú. ;-)
2009. dec. 4. 17:42
 22/48 anonim ***** válasza:
76%

17:20as vagyok!Most az a lényeg h JT vagyok-e?!

Mit gondolsz ezt a kérdést olvasva az embereknek az agyába mi fut át először?

1: jaj de jó végre egy Jehova Tanúja alig vártam már hogy BT-t kérjek

2:Nem igaz ezek a JT-k nem elég hogy itthon zaklatnak már az interneten is okoskodnak kioktatnak másokat.azt gondolják ők a minden meg hogy ők ismerik a legjobban a bibliát...mennyenek a jó ....(a többit tedd hozzá)

2009. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
nézd, ha én ellenszenvel viseltetnék pl a francia autók, azon belül is a peugeot-ok iránt, attól még nem rohannék be minden peugeot szalonba, ami csak az utamba kerül, hogy jól megmondjam a magamét az eladóknak, és a vásárlóknak. helyette inkább sose mennék be egy olyan helyre, amire az van kiirva, hogy peugeot. (igazából nem útálom, nekem is peugeot-om van, csak a példa kedvéért:-) arra buzdítalak, hogy tégy te is így a tanúkkal kapcsolatban.
2009. dec. 4. 18:20
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
értékelem az elöbbi érvelésed kérdező.ha valaki nemkedveli a tanukat nemtudom miért foglalkozik velük miért ir ide választ,ebből is látszik h mégis érdeklik a tanuk de lehetséges csak azért szolnak be az ilyenek h megprobáljanak,felboszantani
2009. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
94%
Az is jó lenne viszont, ha nem csöngetnének egész hétvégén a kapumnál, hogy peugeot vegyenek!
2009. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
83%

" 12 éves gyermekek még valószínűleg nem tudják alkalmazni a tanultakat,"


Lehet, de valakitől tanulták és az a valaki nem azt mondta, hogy az emberek egyformák, csak van aki megtévedt, és az ilyeneknek inkább segíteni kéne, nem pedig földbe döngölni. Szeresd felebarátodat. Ha jól emlékszem a 10 parancsolatban is van valami hasonló.

2009. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
pontosan erre gondoltam én is. ámde "az vesse rá az első követ, aki bűntelen közülletek"
2009. dec. 5. 13:42
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Nem tértem "meg" )át) Ők se...de jól elbeszélgettünk, a kölcsönös tisztelet és emberség alapján. Sajnos van olyan JT aki lenéz mindenki, értéktelennek, alsóbbrendűnek tart bennünket (tudnám, akkor minek foglalkozik velünk)--remélem a többség nem ilyen. Vannak nagyon rendes tisztességes tanúk is.
2009. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
89%

Szolnokról?

Akkor ez nem egy válasz arra a multkori újsághírdetésre, amiben a mormonok hírdetik, hogy angoltanfolyamot indítanak szolnokon?

Nézd csak, a szekták versenyre kelnek szolnokért.


Azt hiszem jobb lesz imádkozni a szolnoki emberekért, hogy nehogy bedőljenek ezeknek a kereszténynek álcázott szektáknak a tévtanításainak.

2009. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
a biblia szerint ha ma 30000 vallás van, abból 29999 szekta, mivel csak egy út van. az pedig, hogy mi a szekta, Isten dönti el, és írja le a bibliában. pál a cselekedetek 24:14 ben érdekes gondolatot ír erről.
2009. dec. 6. 10:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!