Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális dolog, hogy a templom...

Normális dolog, hogy a templom be van kamerázva?

Figyelt kérdés
OMG! :) Ez már a vicc kategória... Gratulálok a papnak!

2014. febr. 3. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha előfordult már, hogy loptak a templomból, vagy megrongálták, akkor ez egyáltalán nem meglepő. Ma már elég sok helyen van biztonsági kamera, amelyek segítségével kinyomozható, ki volt a tettes, ha ilyen történik. Miért épp a templom lenne kivétel?
2014. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kamerák helye a közterület, nem a templom belseje.

A templomba azért megy az ember, hogy kicsit elbújjon a világ elől.

Beteg dolognak tartom, hogy a templomon belül felvételt készítenek, ott emberek gyászolnak, imádkoznak.


Lehet a templom bejárat felé kamerát irányítani a köztéren.


Miféle pofátlan dolog, hogy a templom megfigyel. Jó hogy nem személyivel lehet bemenni.

2014. febr. 3. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne lenne normális?

A templomokban elég sok "érték" található, amit meg kell védeni. Riasztó rendszer, kamera.


Bár gondolom te arra gondolsz, hogy "Isten szeme mindent lát". Nos az jó, de a kamera bizonyítja is! ;)

2014. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A jóisten nem védi meg a templomot a lopásoktól és a vandáloktól, és nem is teremti elő a tettest.
2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a plázákban, szórakozóhelyeken, múzeumokban, de néha még a nyilvános vécékben is vannak kamerák.Ha az elfogadható, akkor miért kivételezzenek a templomokkal?
2014. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

"Aki szabadságát képes feláldozni biztonságáért, az egyiket sem érdemli meg."

Benjamin Franklin

2014. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Lopásról, mint olyanról hallottál már?
2014. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, e miatt tettem fel a a kérdést. A tolvajt közterületen lévő kamerával is fel lehet venni. De az oltár előtt ülőket minek kell kamerázni?
2014. febr. 3. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:

"De az oltár előtt ülőket minek kell kamerázni?"

A "Nagy Testvér" (Orwell:1984) mindent látni akar, mindent kontrollálni akar.

Nem normális, nyilván.

Ne menj olyan templomba, ahol ez van!!

És eljön évek, évtized múlva az idő, amikor már alig lesz hely valahová menni Totális Kontroll nélkül.

"Én kinéztem a búzatábla szélén, és hidd el, azok, akik le akarnak vadászni minket, csapdát állítottak nekünk ott!

Már készen várnak egy olyan társadalmi struktúrával, melyben minden egyes ember rabszolga, valamennyi emberi jogától megfosztva. A precíz tervek már réges-régen készen vannak, de most már a szükséges technológiával is rendelkeznek egy olyan központosított és teljesen megfigyelt társadalom felépítésére, amiben már nincsen semmilyen lehetőség fellázadni az elnyomással szemben, mert aki a lázadásra csak gondol, már azt is gombnyomásra likvidálni lehet.

Hidd el, ezek mindent precízen kidolgoztak, már csak egyedül arra van szükségük, hogy mi valahogy magunktól belemenjünk ebbe a csapdába."

[link]

2014. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A [link] -t én is nagyon szeretem! Viszont véleményem szerint kevés hangsúlyt fektet a bibliai tanításokra, így én inkább az [link] -t ajánlanám :)
2014. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!