Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van valakinek Iszlám férje?...

Van valakinek Iszlám férje? Hogyan zajlik egy imám esküvő? Keresztény vallás ezt nem tíltja, hogy másvallást nem szabad elfogadni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszadó!


Beidéznéd az összes rosszindulatú válaszomat?

Nem csak én írtam a kérdésedhez választ.


Érdekelne, hogy mégis mi az, amit Te rosszindulatúnak gondolsz a válaszomban? (A választ is idézd, légy szíves!)


Köszönöm!


1.

2014. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A válaszolók eléggé keverik a fogalmakat. Hitetlenekkel valóban nem szabad házasodni, de az egyistenhívők nem számítanak hitetlennek. Azaz a keresztény és a zsidó vallásúak, amennyiben hisznek abban az egy Istenben, mindegy, hogy nevezik, nem hitetlenek, és lehet velük házasodni...legalábbis a férfiaknak. Jézust pedig igenis elfogadják, de nem istennek, hanem embernek, prófétának. Mert nincs más isten azon az egyen kívül és súlyos bűn, ha társítasz mellé másokat (akár Jézust). De az hülyeség, hogy Jézust ne fogadnák el, mert nagyon is elfogadják, éppcsak nem hiszik, hogy Isten fia. (ami szerintem is elég hülyeség...azért találták ki, hogy nagyobb legyen a történet hatása, az embereknek kell a meseiség...)
2014. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre meg elfelejtettem válaszolni...a muszlim esküvőn jelen kell lennie a szüleiteknek, kb. ennyi a lényeg. Nem feltétlenül csapnak nagy ünnepségeket, mint mi...
2014. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!