Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Annak, akit Isten nem néz...

Annak, akit Isten nem néz semmibe, jobb Sátánnal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 14:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ezek nem politikai pártok.
2014. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ilyenkor Isten csak próbára tesz. Ha elfordulsz tőle, akkor ő is elhagy. Hidd el.

~egyébként ateista vagyok, de ha kell segítek mindenkinek ( ami igazából a keresztényeknek kötelező és nem nekünk )

2014. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Szeressük egymást ***** válasza:
58%

Isten olyankor nem szól semmit amikor megszomorítják.

A kérdésed is sátántól jövő gondolat. :-)

2014. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kérdezö, ki az akit Isten nem néz semmibe?


Az emberiségnek nagyon is szép jövöt készít. De a Sátán halálra van itélve. Miért volna vele jobb?


Katy

2014. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szép jövőt--- te jó ég nevetek!


Akkor engem Isten a kezdetektől fogva elhagyott, mert én vele voltam végig és semmi gyönyörűet nem tapasztaltam. Ellenben a ki ba szott keresztény társaimmal. Akkor Isten vagy nem tud rólam, de akkor jobb, ha vesz egy szemüveget xDDDDD

vígy elfelejtette , hogy 18 évvel ezelőtt született egy M. nevű nő is, de akkor meg nézze meg a szül. listát.! XDDDD

2014. márc. 15. 17:50
 6/27 A kérdező kommentje:
vagy*
2014. márc. 15. 17:50
 7/27 anonim ***** válasza:
Miért nevetsz? Katy jót mondott. Olyan nincs, hogy te mindig Istennel voltál, ő meg hol volt akkor, vagy hová lett? Ez a kérdésed arra utal, hogy nem ismered Istent.
2014. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Azért írtad le a nemed és a korod mert szeretnél velem lefeküdni?


Inkább azt írjad le, hogy mi a baj.

2014. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,akit nem néz semmibe.:)
2014. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A szenvedés, nehézségek nem azt jelenti, hogy Isten nem néz semmibe. Jézus is szenvedett:

Ésaiás

53,2 Felnőtt, mint egy vesszőszál Ő előtte, és mint gyökér a száraz földből, nem volt néki alakja és ékessége, és néztünk reá, de nem vala ábrázata kivánatos!

53,3 Útált és az emberektől elhagyott volt, fájdalmak férfia és betegség ismerője! mint a ki elől orczánkat elrejtjük, útált volt; és nem gondoltunk vele.


Jób is ártatlanul szenvedett, ld. Jób könyve


Jeremiás ezt mondta:

20,14 Átkozott az a nap, a melyen születtem; az a nap, a melyen anyám szűlt engem, ne legyen áldott!

20,15 Átkozott ember az, a ki örömhírt vitt az én atyámnak, mondván: Fiúmagzatod született néked, igen megörvendeztetvén őt.

20,16 És legyen az az ember olyan, mint azok a városok, a melyeket elvesztett az Úr és meg nem bánta; és halljon reggel kiáltozást, és harczi riadót délben.

20,17 Hogy nem ölt meg engem az én anyám méhében, hogy az én anyám nékem koporsóm lett volna, és méhe soha sem szűlt volna!

20,18 Miért is jöttem ki az én anyámnak méhéből, hogy nyomorúságot lássak és bánatot, és hogy napjaim gyalázatban végződjenek?


Dávid, mielőtt király lett, Saul az akkori király, meg akarta ölni, ezért a hegyekben kellett bujdosnia sokáig.

„Ettől kezdve Dávid sokáig élt száműzetésben a hegyekben. Egy csapat katonát gyűjtött maga mellé, akikkel egyik helyről a másikra vándoroltak, és azt ettek amit találtak. Állandóan veszély leselkedett rájuk. Néha olyan közel voltak hozzájuk Saul emberei, hogy szinte lehetetlennek tűnt a menekülés. Isten azonban vigyázott Dávidra, hogy amikor eljön az ideje, király lehessen.” Forrás: Omega Gyermekbiblia :)

Később saját fia, Absolon tört az életére, hogy elvegye tőle a trónt….

Vagyis egy Isten által választott királynak sincs kipárnázott útja!


Ajánlom a Zsoltárok könyvét olvasásra!

2014. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!