Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, embereket...

Kedves keresztények, embereket vásárolni bűn? (passzívan támogatni az emberkereskedelmet). Mielőtt valaki azt hiszi, hogy provokáció a kérdés, olvassa végig kérem szépen.

Figyelt kérdés

Beírtam a google nevezetű keresőbe, hogy hol lehet vásárolni embereket, mert nekem egyáltalán nincsenek alvilági haverjaim (tudtommal), de eddig még nem igazán jutottam eredményre. (ha kérdezősködnék, akkor pedig mindenki egyből nekem esne)

Vannak még rejtett ötleteim, de nem is ez a lényeg...


Arra gondoltam, hogy vásárolnék magamnak pl. 1-2 fiatal embert, természetesen nem azért, hogy pedofil hajlamokat kiéljek, hanem hogy felszabadítsam őket és normális családot biztosítsak nekik (ha az eredeti családjukhoz már nem lehet őket visszaszolgáltatni).


Ha sikerülne ezt megvalósítanom mindenféle ellenszolgáltatás nélkül, akkor bűnt követnék el azzal, hogy pénzt fizettem ezeknek az embereknek??


Természetesen egy ilyen szektát elég nehéz lebuktatni és nem is életbiztosítás (nagy kár). Tehát ezt a lehetőséget hogy azonnal szólni a rendőrségnek ki lehet lőni.


Vagy szerintetek mi volna a helyes magatartás?

Egyáltalán nem foglalkozni a témával?


Jehova tanúinak külön kérdés:

A rendőrök a világnak a részei? Szükség van rájuk?

Egy tanú lehet rendőr?


Köszi a válaszokat! Nem vagyok még fáradt. Láttam egy filmben egy aranyos kis lányt és megsajnáltam. Nincs szebb érzés annál, ha valakinek életet lehet adni, akinek már nincs.



2014. márc. 31. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igen.

Szóval, venni akarsz pár csóró afrikait, hogy jehovistákat nevelj belőle és beadd őket a rendészeti egyetemre?:D

2014. márc. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg Istent, mivel itt egyikönk sem az.
2014. márc. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Á persze, semmiféle hátsó szándék nincs...

Akkor minek akarod őket megvásárolni, a tulajdonoddá tenni?

Jótékonykodásról hallottál-e már?Nem kell senkit megvenned ahhoz, hogy segíthess neki.

Hála Istennek, a rabszolgapiacok már megszűntek.


A rendőrök a világnak a részei?

Bár nem vagyok tanú, de én úgy tudom igen, a rendőrök ebben a dimenzióban élnek, tehát a világ részei.


Hogy valaki rendőr, nem zárja ki, hogy Jehova tanúja legyen.

2014. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem bűn, az ószövetségben engedélyezve is van.


Azonkívül, hogy amit összehordtál az baromság, keresztény szempontból nem bűn :D


Mondjuk az se, ha megerőszakolsz valakit, csak utána vedd el feleségül, és adj az apjának pénzt.

2014. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pelgrim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a szándékod. Ha kiakarod váltani a rabságból akkor természetesen nem bűn, de ha csak gazdát cserélne, akkor bizony súlyos bűn. De hát ezt nem kellene kérdezned, ezt te is jól tudhatod.


Az talán még nem eléggé világos előtted, hogy valakit bármilyen felekezet szorongató ölelésébe nevelni is egy fajta rabszolgaság.


Vannak olyan szervezetek melyek elrabolt gyerekeket vásárolnak vissza vagy erőszakkal szabadítják ki a rabságból, akiket gonosztevők koldulásra lopásra, prostitúcióra kényszerítik. Talán támogathatnál egy ilyen szervezetet.

2014. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!