Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Jehova tanúi! Erről...

Tisztelt Jehova tanúi! Erről mi a véleményetek? https://www.youtube.com/watch? V=XPOfVQuV_hk

Figyelt kérdés
Ez szerintem ijesztő!

2014. jún. 18. 16:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ááá! komojan! hogy kell linket bemásolni??
2014. jún. 18. 17:24
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jehova Tanúi számára a videóban elhangzottak bizonyára természetesek.


Az azonban botrányos, hogy a játékbabákat sátáninak tekintik, miközben a tanításai alátámasztásához attól sem riadnak vissza, hogy a kiadványaikban a biológiai adatokat meghamisítva idézzék.


[link]

2014. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Durva hogy nem látnak a saját hazugságaiktól!

a szegény gyerekek hiszékenységét pedig kihasználják!

2014. jún. 18. 19:03
 5/13 openyoureye ***** válasza:
A varázslás is relatív. A bűvész aki elhiteti a közönséggel, hogy varázsol is sátánista eszerint. Ugyan úgy ahogy a mai emberek az okostelefonjaikkal egy honfoglalás korabeli embernek. Mai szemmel nézve a jövő emberei mind varázslók, mert olyat tudnak amit mi nem --> mind a sátánt szolgáljuk a jehovistákkal az élen akiknek nem elég jó a normál vérátömlesztés, neeem, nekik művért kell kifejleszteni. Szégyen, hogy ilyen ostoba animációkkal próbálják butítani a saját ivadékaikat. Vallást elméletileg választhatnak a gyerekeik, nem kell jehovistának lenni, de alap gondolkodásmódot, mely egy életre meghatározza az embert, azt nem választhat a gyerek. Abból a szemétből kell építkeznie amit a hihetetlenül "okos" szüleiktők kaptak, pl 6000 éves Föld... A jehovisták már most rajta vannak, hogy leszedálják a jövő nemzedékét...
2014. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól mondja Open, engem is felb***nak idegileg a hülyeségükkel, megyek is elnyomok egy spanglit :) Nem csak a jövő nemzedékét "szedálják le" ahogy írod, hanem engem is, mert ezzel kicsikarják belőlem, hogy nyugtatókhoz kelljen nyúlnom. Agyő
2014. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Váá, talátam egy jó képet a jehova tanuiról :)


[link]

2014. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

.... nem tudom, mit tartalmaz az általad belinkelt valami... nem néztem.


Csupán gyorsan átnéztem a feleleteket.


Tudod kicsit óvatosnak kell lenni, milyen forrásból van az információ, hiteles-e vagy nem.


Aztán mindnyájan intelligenciánkhoz, és hiszékenységünkhöz képest fogadjuk el amit hallunk-látunk.


Nekünk a hivatalos weeb oldalunk magyarul a [link]

De ha tudsz beszélni más nyelven is, akkor kiválaszthatod amelyiket akarod


Katy

2014. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Katy, ha nem nézted a videót mi a faszomról mondasz véleményt? Te akkora egy sötét ember vagy, hogy az már nekem fáj.


A hivatalos honlapról meg annyit, hogy egy politikai pártnak is van saját oldala ahol a hazugságait terjesztheti, de az igazság máshol keresendő, veletek kapcsolatban itt:


[link]

2014. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Előző válaszoló!


Ott a pont nálad :-) Csak sajnos Katy nem lát tovább a szervezetétől, mivel Jehova Tanúit arra nevelik, hogy bízzanak a szervezetükben, így nincs racionális gondolkodásuk. Számukra az az igaz, amit a szervezetük mondd, még akkor is, ha az nem felel meg a tudományos/teológiai tényeknek.

2014. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!