Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Jehova tanúi! Erről...

Tisztelt Jehova tanúi! Erről mi a véleményetek? https://www.youtube.com/watch? V=XPOfVQuV_hk

Figyelt kérdés
Ez szerintem ijesztő!

2014. jún. 18. 16:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Katy!

Engem csak ledöbbentett hogy ti mennyi mindent, máshogy gondoltok, és ez az animációs -Jehova tanús gyermekeknek készült- "történet" habár semmi rémisztő nincs benne, Engem igenis megrémisztett! Megnézheted nyugodtan, ahogy már itt írta valaki, a benne elhangzottak számodra teljesen természetesek. De nálam kiverték a biztosítékot.

Komolyan nem adhattok egy nyomorult tündérkés játékot a gyereknek, vagy nem olvashat Harry Pottert anélkül, hogy rákerülne a bélyeg: "sátánista, csak mert játszani mert egy játékbabával" ???

2014. jún. 21. 23:43
 12/13 anonim válasza:
figyeljetek nekem a szüleim Jehova Tanúi és csak bantottak. az életben :'( soha nem volt szabad akaratom :( le ballagtam 9.évfolyamot debrecenben keztem meg és össze jottem baratnömmel akivel 1éve 5honapja és 1hete és 5napja jarunk konolyak a szándékaim baratnömmel elakarom jegyezni! ők nem akarják h a gyerekeik boldogak legyenek! :'( csak bántanak lelkileg! szál azt szeretnem ezzel mondani kerüljétek őket! ők azok akik az igazi utat nem latják én inkább hiszek a karmában mint az ő hünyeségükben! xD és azt hirdetik h az ENSZ ki irtja az összes vallást és csak az ovekke marad! ez nem szmit rágalmazásnak????
2014. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom az előéletedet, de az a fő hogy már uj életet kedtél, és -ha szerencsés vagy- nem sokára lesz egy lány akivel együtt tölthetitek az életet! :)
2014. júl. 6. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!