Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanúk milyen célból...

A Jehova tanúk milyen célból állnak ki közterületre, látom vannak kiadványaik oda lehet menni és beszélgetni velük?

Figyelt kérdés
Számomra olyan félelmet keltő öltönyös emberek szigorúan néznek rám mikor elhaladok előttük.
2014. jún. 21. 08:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó !


Amíg nem jön el Isten királysága addig is be kell tölteni az emberek szükségét ugye ? ezért szerintem hasznos a leves és a munka !

Szerintem a hajléktalan vagy rászoruló ember jobban örül egy zacskó pogácsának vagy levesnek mint egy kiadványnak amit osztogattok, ja és a kiadvány annyira értéktelen mert tele van révtanításokkal Isten királyságában biztos vagyok benne nem lesz ott.

2014. jún. 22. 17:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen igen ,beteljesedik a prófécia.A Sátán a világosság angyalának adjaki magát,és a tanúk beis döltek neki.

ha vak vezet világtalant mind ketten a pokolban végzik.

Sok hitetö van a világban akik nam valják Jézust Istennek.

Ahogy akkor a főpapok elítélték ,ma is elitélnék de először a Jehova tanúi.Hiszen szemükben is káromlás ha valaki ember létére Istennek adja ki magaát.

Sajnos nagyon jó müködő a tévtanítás,több mint 7 millióan vannak ,Bibliával a kezükben kárhoznak el.

2014. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!