Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyenkor mi van?

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Az van hogy en ortodox vagyok ez rendben is van de ha teljesen oszinte vagyok akkor az amiben tenyleg hiszek az az iszlam, azaz a keresztenyseget sem tartom rossznak vagy ilyesmi, de a muzulman vallast hitelesebbnek tartom valahogyan, nem tudom h miert. Ez baj?

2014. júl. 16. 21:33
1 2
 11/12 Szeressük egymást ***** válasza:
53%
Ha ortodoxnak vallod magad, de az iszlám felé kacsintgatsz, akkor nagyon kiölték belőled az Isten utáni vágyat. Valamiért nagyot csalódtál. De a kereszténységnek vannak olyan ágai is, amelyek zöldellnek!!!!!
2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Felesleges olyan világnézetet követned, amiben nem tudsz hinni. Szerintem is sokkal hitelesebb az iszlám. Vegyél egy Koránt, nézz szét az ágazatai között, aztán úgyis érezni fogod hova húz a szíved, miben tudsz kiteljesedni és igazán hinni.
2014. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!