Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mint kiderult a paromnak...

Mint kiderult a paromnak feltett szandeka volt megteriteni. Ilyen huzas utan miert csodalkozik, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

O ugy gondolta, hogy mivel az o vallasa az egyetlen igazi es hamisitatlan, engem is beterel a nyajba...s mindezt, aljas, undorito modon akarta veghez vinni.


Eloszor szo szerint magahoz edesgetett, elhalmozott minden joval, majd szep lassan elkezdett tavolodni tolem. Aztan hallottam, amikor meselte az egyik baratjanak, hogy ezzel az a celja, hogy mivel en nagyon szeretem ot, es vissza akarom majd kapni, ezert tuti, hogy barmit megteszek a szerelmunk erdekeben, meg a vallasat is felveszem. Fityiszt.


Hogy lehet ilyen elvetemult egy magat vallasosnak vallo ember?


2014. szept. 29. 14:01
 1/4 miamiu válasza:
100%

Én különbséget teszek vallásos és hívő között. És szerintem a vallásos emberek között sok az ilyen.. Sajnos. Megkérdezhetem, hogy melyik vallást követte?


Mert bár mindenhol előfordulnak ilyen "elvetemült" térítők, azért szerintem vannak olyan vallások ahol gyakoribb... És az ilyen vallást követőek én kerülöm is. Illetve nem is kerülöm, nincs velük bajom, csak tartózkodóbb vagyok.

2014. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Muszlim a draga. Amivel nekem nem volt bajom, elso perctol tudtam, hogy o ezt a vallast koveti. Nem terveztem hozza menni felesegul, pusztan szerettem, kedveltem, mint embert, eloszor csodas tarsnak, partnernek tunt.


Nem imadkozott naponta otszor, de tartotta a Ramadant, ezzel sem volt bajom. Soha egyetlen vallassal sem volt bajom, ugyan ugy betertem az ortodox templomba, mint egy zsinagogaba. De amikor elkezdenek meggyozni, hogy mi az igazi es az egyetlen, na akkor mondok istenveledet.

2014. szept. 29. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
üdv, egy muszlim hívőtől erre számíthattál volna. valószínű, nem néztél utánna a vallásának. de sajnos vannak nálla szélsőségesebbek is.egyébként pedig szeretetből tette volna ezt, mert meggyőződése, hogy neked ettől valamiért jobb lesz.
2014. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy eros. Allas, meg vannak benne elvakult emberek, de o nem ilyennek tunt az elejen.
2014. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!