Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán fia vagyok?

Sátán fia vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy homoszexuális vagyok, de képtelen vagyok megváltozni, hiába hívom Jézus nevét, hogy váltson meg. Ezek szerint Sátáné vagyok?

Már 23 éves vagyok, nem gyerek.



2014. okt. 1. 23:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
66%
egy fanatikus. csodás....
2014. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
4%
A kérdező vallási témában tette fel ,gondolom keresztény válaszokra kiváncsi!!!
2014. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 A kérdező kommentje:

Valóban vallási témában tettem fel és nem véletlenül.


De ha a 17-es csak azt tudja mondani, hogy ne fogjam Istenre mert nem az Ő műve, akkor sajnálom, mert megbukott ez a vallás a szememben.


Nagyon jól tudom, hogy miről beszélek. Én élem át nem Te.


Ez olyan mintha azt mondanád, hogy nem fehér a bőröm hanem fekete. Vagy hogy 3 kezem van.


Mondogasd nyugodtan, de innentől kezdve nem olvasom tovább a válaszaidat, mert egyszerűen tudom, látom és érzem hogy nincs igazad.

2014. okt. 3. 15:19
 24/112 anonim ***** válasza:
48%
Ez olyan mintha Istenre fognánk ha valaki pedofil mert a gyerekekre áll fell neki .Amúgy nem áll szándékoban megbántani,de Bibliai választ adtam.
2014. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
47%

"Már ne is haragudj meg, de Isten melegnek teremtett engem."


akkor mi a gond? miért akarsz megváltozni? hisz azzal olyan akarnál lenni, amilyennek Isten nem teremtett, nem? itt van egy kis zavar. Ha szerinted Isten ilynek alkottt, akkor azt is akarja, hogy ilyen legyél, különben nem alkott volna ilyennek. Szóval az akarata ellen teszel, ha meg akarsz változni.

2014. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es!


Lehet, hogy bibliai választ adtál, de az olyan messze áll a valóságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.


Kedves 25-ös!


Szerintem sem kellene megváltoznom, csak mindig mondják a keresztény társaim, hogy meg kell. De egyszerűen nem tudok, és már öregszem. Magányos vagyok. :(

Nagyon kéne már valaki akihez odabújhatnék. :(

2014. okt. 3. 22:00
 27/112 anonim ***** válasza:
26%
keresztény társaid? kicsit gondolkozz el azon, ki a keresztény és ki nem. ugye azt tudtad, hogy kicsit nyugatabbra a keresztények nem tesznek különbésget a melegek és nem melgek közott.. szted ennek mi az oka?
2014. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 Anxo ***** válasza:
25%

A homoszexualitás igen bonyolult dolog.

Olvass utána, ha még nem tetted, hogy milyen fiatalkori behatások miatt válhat valaki homoszexuálissá. Lehet hogy annak születtél, de a felmérések szerint az esetek többségében a neveltetés okozza.

2014. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen lényegtelen mi okozza. Kultúrkör kérdése, hogy mi a megítélése. Pl: japánban mindig is elfogadott dolog volt, de sok görög városállamban is annó. (némelyikben meg nem)


Az, hogy ez most rendben van e, vagy sem az csak és kizárólag az adott társadalom megítélésétől függ csak. Semmi mástól.

Szűklátókörűek meg mindig is voltak és lesznek is, nem mindenki születik úgy, hogy ezt képes legyen felfogni.

2014. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorló keresztény vagyok(református ha érdekel valakit), óriási lépés a kérdésed, a sok homofób vadállat aki szennyezi a közösségeinket, végre cáfolatot nyer, te egy jó ember vagy, hogy is lehetnél rossz, te tudsz úgy szeretni, ahogy más nem, ebben a világban ahol az emberek elválnak ,sőt eleve meg sem házasodnak, te azok közé tartozol akik egy életre keresnek párt, és az is látszik, hogy szeretnél egészséges lenni, de nem te döntös el, nem vagy gonosz, nem vagy eljegyezve a kárhozatra. Isten szeret téged, tudja, hogy nem tehetsz az állapotodról, látja, hogy szeretnél egészséges lenni, és értékeli is, idővel biztos megtalálod a választ, ne hallgass a gyűlölködőkre, Jézus Krisztus szeret téged, akkor is ha mások nem, Ő szerette pl a leprásokat is akiket a kortársai emgvetettek, bűnösnek és gonosznak tartottak, te epdig ne mvagy fertőző, nem vagy undorító látvány sem ,a társadalom értékes tagja vagy. Ne engedd, hogy néhány tévejgő vagy egyszerűen csak gyűlölködő ember ostobasága felőrölje szeretet amit táplálsz Az Isten iránt, örülj, adj hálát a bölcsességért, vidd hírül más melegeknek is, hogy Isten szereti őket, talán meg is gyógyítja őket, de ha mégsem akor is szereti őket, és nincs joga senkinek ítélkezni a hozzád hasonlók felett, és ezzel még a pápa is egyet ért!
2014. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!